Wpis z mikrobloga

Zemsta Chomiczura 12!

Chcą mnie z mojej ketodiety tą zmrożoną substancją ewidentnie wyciągnąć


Zaczyna swój wysryw #kieleckiulaniec . Tak, oni chcą - to nic, że Kasandra patrzy na miedzianego menela ze wzrokiem mówiącym "czy w tym tygodniu go podniosę z podłogi?", ale to oni chcą wudecki, nie on! I wyciągnęli, wyciągnęli wręcz na rekord...
Zaczynamy od piermandolniencia połówki z somsiadem na dwóch, a zaraz po tym idziemy na golonkę. Ekspert kulinarny w życiu nie jadł, bo go wygląd nie przekonywał, ale na keto można, to zamówił.
Pod golonką kapucha, obok dwie kromki chleba a naprzeciwko, Nemiroff. Dodaję wszystko - bądźmy szczerzy, on w melanżu ma #!$%@? na tę dietę. Golonka wygląda na solidnego zawodnika, więc liczę za kilogram.
Ładnie idzie, wieczór się dopiero zaczyna a gubernator opiermandolił już pół litry i 3410 kalorii.

Kolejna scena to dancing w klubie, a następnie Chomiczur patrzy i płacze - potężny keto golem #!$%@? jak stodoła zamawia kebsa w środku nocy, ale przy okazji się przedrzeźnia jak dziecko. Podsumowanie somsiadki 10/10:- Wódka ci nie przeszkadzała, a kebab ci przeszkadza?!
Nie pokazał tego, ale dopiermandolił solidnego zawodnika. Aplikacja sugeruje mi 1320 kalorii za sztukę.

Wjeżdża intro, a po nim... kurnia, miedziany lord Vader. Tak przechlanego głosu dawno nie słyszałem. W każdym razie grubas zastanawia się, czy dalej jest w keto. Zrobił jeden pomiar na ciała ketonowe, ale o pomiarze cukru - który zawsze pokazywał - tym razem zapomniał. Eh, marcinek, marcinek... nawet nie żal mi rycerzy, którzy jeszcze ci wierzą.

Tymczasem Grażyna - #!$%@? na to, że koń bebzuna wieczorem chciał pomieścić pod opasłym dachem nową koleżankę - ściera kalafior, z którego zrobi ryż. Kalafior 200 gramów, masła pewnie z 30. I tu miedziany ekspert kulinarny wydał kontrowersyjny werdykt. Otóż kalafior... smakuje jak kalafior XD Ale to mało. Trzeba następną porcję - tym razem z oliwą. 580 kalorii szturmuje świeżo poemaliowany wódą bebzuński silos.

Całość kończymy keto-ciastkiem, 230 kalorii.

Tym samym bebzun rozbił kaloryczny bank, oppiermandalając minimum 5540 kalorii na wysrywie. Piszę, że to minimum, bo wódki która dostarczyła nieco ponad 1000 liczyłem pół litra, a on sam mówi, że nie wie ile wypił. 61% tłuszczów, 17% węgli, 22% białka. No i #!$%@? keto strzelił. Zwłaszcza, że poza nagranymi scenami zapewne było jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 6