Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirasy od wczoraj mam samochód pod podłogą mam koło zapasowe i jakieś klucze hak coś takiego (zdjęcie poniżej) i teraz tak jeżeli chodzi o wyposażenie w co się zaopatrzyć. Wiem że muszę kupić trójkąt gaśnice apteczkę i kamizelki. Ale co jeszcze takie wyposażenie do napraw wymiany kół itp jakiś lewarek? Ładowarke do akumulatora czy coś takiego? Pomóżcie bo jestem zielony w temacie. #prawojazdy #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika #awaria
DarkZizi - Mirasy od wczoraj mam samochód pod podłogą mam koło zapasowe i jakieś kluc...

źródło: comment_1626852088J6qI29UwcOIZMoW81LBj4D.jpg

Pobierz
  • 31
Wiem że muszę kupić trójkąt gaśnice apteczkę i kamizelki.


@DarkZizi: Sprawdź w ogóle, czy nie masz tego gdzieś w aucie, często jest pochowane w jakichś schowkach w bagażniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lewarek też możesz gdzieś mieć ukryty. Apteczka nie jest obowiązkowa, ale w sumie warto mieć. Poza tym to może jakiś podstawowy zestaw kluczy i ewentualnie kable zapłonowe, jeśli obawiasz się padniętego akumulatora
@DarkZizi: Trytytki, zapas od krótkich do długich i dodatkowo nożyczki, taki mini zestaw naprawczy zderzaka w razie wypadku. Przenośny kompresor do kół, jakiś mały zestaw najpotrzebniejszych kluczy, np. do świec, kół. Koło zapasowe zostaw pełnowymiarowe czyli takie jakie masz i nie baw się w zmianę tego na koło dojazdowe czy zestaw naprawczy, to nic nie da przy większych uszkodzeniach felgi/opony. Kable rozruchowe(szczególnie zimą) i linka holownicza dobrej jakości.