Wpis z mikrobloga

@popik3: A takie noże często występują na zachodzie w hotelach i normalnie się ich używa z papierem toaletowym, czy to tylko pasta? Temat wałkowany, ale już się pogubiłem.
Nóż do kupy to zajebista rzecz. Raz mi kolega psikusa zrobił i go naostrzył za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°) bolało jak po dobrym kebsie. Polecam fiskarsa, na sraniu się nie oszczędza. Wiadomo że to najprzyjemniejsza część dnia i człowiek musi czuć się dopieszczony
@popik3: Używaj sobie tego noża do kupy, razem z widelcem nawet bo robiąc w niej dziury będzie napowietrzona i szybciej zleci w dół.
Polecam kolorowe zestawy na grilla z plastiku, często do nich dodają talerzyki więc możesz wyłowić taką kupę o ile nie masz półki na kupę w klozecie, przenieść na talerzyk, pokroić, nakłuć widelcem i spuścić, chociaż już wtedy nie opłaca się wyrzucać do kibla... bardziej eko jest ususzenie i
@Kamil32123: to że ty nie miałeś problemu, to nie znaczy że inni nie mieli. W wielkiej płycie i później stosowano już "nowe" rury, ale w wielu starych budynkach (zwłaszcza kamienicach) są rury starego typu, czyli o małej średnicy, dodatkowo w takich starych rurach zdążyło nazbierać się już sporo osadu co nie ułatwia sprawy
@CzeXD: Dokładnie, w takiej Wenezueli nawet papier toaletowy wyrzuca się do kosza, przez budowę ich rur, a Ci tu się dziwią, że ludzie tną kupę…
Ja myślałem że jestem skrzywiony bo myję dupę po sraniu a tutaj jacyś fanatycy wycinają sobie stolca z dupy plastikowymi nożami ()
@Kamil32123: niektóre zachodnie kraje np. Włochy czy hiszpania maja bardzo małe światło rur kanalizacyjnych w polsce to chyba 110mm natomiast u nich rura kanalizacyjna od klopa ma chyba 63mm światła. Weź tam kupy nie pokrój to zatkasz cały pion typie.
#!$%@?, nigdy nie pomyślałem o czymś takim, a właśnie zapchałem kibel takiego strzeliłem knura xD ale pytanie do @popik3: czy zauważyłeś w ciągu swojego życia jakieś ciekawe zjawiska podczas przekrajania kłody? Np. czy to prawda, że twarda kupa jest twarda z zewnątrz, ale miękka w środku jak krówka??