Wpis z mikrobloga

Jezeli ktos bral kiedys od @tomciopogromcio (aktualnie z banicja do 24.07) kody znizkowe ubereats 30/45 to
SERDECZNIE ODRADZAM

Wyobrazacie sobie zrobić wyjebke na uwaga nie bagatela kwotę, ponieważ całych:


Zachowanie wrecz dziecinne, bo wydasz to w dwa dni, ale dobra opinia nigdy ci nie wroci, a do tego do konca zycia z statusem zlodzieja w swojej glowie tez zostajesz.

Plusujcie wykopki żeby nikt przypadkiem nie trafil na wyjebkowicza ponownie

#pysznepl
#ubereats
#bolt
#jedzenie
#zlodzieje
#oszukujo
  • 77
@pilencjusz: Wysłałem noca 28 zl na zamowienie, nie wyszedl z banku wiec puscilem go drugi raz zeby sie upewnic, ze to wina banku a nie ja cos zle wpisalem, drugi tez nie wyszedl wiec poczekam do rana az zwróci - nie zwrocil :)
Rowniez z uslug korzystalem dluzsza chwile, ale jak widac nie warto


@kyperinho: Mi gość zalega 58zł i też magicznie przestał odpisywać.
Ehh, drugi raz w życiu będę musiał tracić godzinkę przy bagietach, zgłaszając typka. Mam jego numer prywatny i firmowy + zbanowane konto na wykopie. Szkoda, bo spadło moje wielkie zaufanie do mireczków przez gościa..
A jakby ktoś chciał działający kod za friko to ten niżej daje chyba -20zl


@kyperinho: Przy poprzednim dostałem pełny zwrot z ochrony kupujących Allegro - na podstawie numeru sprawy. Potem to zostało przekazane do prokuratury i po jakimś roku dostałem pismo z informacją że śledztwo zostało umorzone.

W takich sytuacjach to nawet mi o kasę nie chodzi, bo za te 57zł to się nie opłaca tracić godziny z życia, ale dla
@kyperinho
@Lapidarny
@sudety
@Kwik00
@KolegaPatryk
Mnie też zrobił na kasę. Kilka razy korzystałem i było bez problemu, a ostatnio przelałem i mi pisze, że zbanowali go na Uberze. Spoko, zdarza się, poprosiłem o zwrot kasy. Zarzekał się, że zrobił zwrot w apce i kontakt się urwał. Napisałem do obu banków i jakby zwrócił, to by poszło w czasie rzeczywistym. Menda. Nigdy nie zrozumiem jak można się tak zeszmacić dla kilku dych.

Jakby
@olga-m: @Lapidarny: @Niszczycielski_Muminek: @KolegaPatryk: @Kwik00: @sudety: @Lapidarny:

Wysylalem poprzez zwrot "systemowo" w aplikacji banku, mam teraz bana i na wykopie i na ubereats, wyjechalem przynajmniej do konca tygodnia z bardzo ograniczonym dostepem do urzadzen i internetu aby to sprawdzic. Po powrocie na pewno zobacze co i jak.


Ciezko w to wierzyc, ale poczekamy zobaczymy, na pewno zaufanie to samo nie wroci, jezeli poodaje kase to