Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkryłem grupę żałuję rodzicielstwa na fb i czytam te anonimowe wyznania kobiet. Zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Pierwsza, że tylko 8000 osób mają. Tylko 8000 osób żałuję? Po drugie, wpisy samych kobiet. Faceci nie żałują rodzicielstwa?

Mam 33 lata, mam zone i jesteśmy #childfree bo lubimy czas. Czas szybko płynie i lubimy spontan, wyjazd za granicę do pracy, spędzić miesiąc w Azji czy miesiąc w Meksyku. Z dzieckiem jest to niemożliwe.

Ale naprawdę dziwię się że na 200 wpisode na tej grupie jest może jeden albo dwa wpisy facetów. Czy jakiś koleś w moim wieku co ma dzieci jest mi w stanie wytłumaczyć, tutaj anonimowo, czy żałuję dzieci? Czy wiesz ze będziesz musiał pracować do końca życia by zapewnić dzieciom byt, będziesz niewolnikiem pracy, żony i dzieci. Nie będziesz miał dla siebie czasu a żona będzie zawsze cie traktowała na drugiej pozycji. Seks dalej jest czy już w ogóle?

Po co faceci się w to pchają jest to dla mnie tak niepojęte...

#dziecko #logikaniebieskichpaskow #childfree #madka #antynatalizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f35c96072fc8000a3ae4b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 91
OP: @tamagotchi: O jezus to był skrót myślowy. Jak przeglądniesz sobie inne grupy to zauważysz że też nie mają jakoś wielu członków (12 tysięcy, 18 tysięcy). Zapewne boją się że zostaną wyśmiane przez znajomych. A co do ę i e to tak, komórka.

@kill-9: Oho. Rzadko odpisuje na tak negatywne i ad hominem wpisy ale co mi tam. Niech strace. Po twoim (z małej bo nie zasługujesz na dużą
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: @tamagotchi: O jezus to był skrót myślowy. Jak przeglądn...
źródło: comment_1626601492FBl3kdYcEWOfQ0fyYhKp67.jpg
no i ja się pytam człowieku, dumny ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie, ale nie POLAKA MAJĄCEGO DZIECIAKA, naszego rodaka, wielką osobę i tak wyjątkową i ważną, bo to nie jest ktoś tam
Ale naprawdę dziwię się że na 200 wpisode na tej grupie jest może jeden albo dwa wpisy facetów.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Być może ta grupa wywodzi się z jakiegoś kobiecego forum, a być może kobiety mają większą tendencje/potrzebę do dzielenia się takimi rzeczami?

Sądzę że z góry orzyjsles założenie, które niekoniecznie musi być prawdziwe. Jest wiele powodów które mogą wpływać na demografię tej grupy.
Po drugie, wpisy samych kobiet. Faceci nie żałują rodzicielstwa?


@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego vo zauważyłam to często kwestia tego, że kobiety te często były namawiane przez mężów. Albo wyobrażały to sobie inaczej. A wychodzi tak, że mieli wspólnie wychowywać dziecko, a to kobieta siedzi z nim 24h/7, dodatkowo zajmie się domem, zrobi obiad. Facet wróci z pracy to ledwo pobawi się z dzieckiem, bo przecież zmęczony po pracy, a kobiety z chęcią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: ty naprawdę jesteś dzban. Ty najpierw piszesz że żona by cię wywaliła do śmietnika i będzie miała depresję poporodową. Kto ciebie tak skrzywdził? Może musisz żonę zmienić? Człowieku do tego robi się odpowiednie badania oskarku. Mnie stać na dzieci i na wakacje w Azji. Ty mi piszesz że ja jestem nienormalny? No #!$%@?, nie zapisuję się do facebookowych grup narzekania na posiadanie dzieci chcąc usprawiedliwić swoje wymyślone teorię i skarze
słyszałaś o takim czymś jak alimenty od kobiety dla ojca dziecka? Nikt nie słyszał.


@CXLV: Ja słyszałam. W dodatku uciekła za granicę i nie podawała adresu gdzie mieszka, żeby sąd jej nie mógł ścigać i zalegała z płaceniem, a kasę ma. Do tej pory nie zwróciła za to pieniędzy byłemu mężowi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikigal: nic, śmieszy mnie wymyślanie jakiś angielskich zwrotów przez oskarkow na określenie; nie chcę mieć dzieci. Ale to zajebiście brzmi w angielskim. Jak to przeczytałem to oplułem monitor.
@AnonimoweMirkoWyznania: Rudytyran widze niezle mnie rozkminił :) nie jestem bogaty z domu, moja mama jest emerytowanym technikiem rtg, tata nieżyjącym od 6. lat elektrykiem, ale nauczył mnie ciężkiej pracy. Od liceum zajmowałem się próbami zrobienia pieniędzy na e-commnerce'ie. Pracowałem w kilku firmwach pożyczkowych, w tym m.in. u lidera tego rynku, byłem tam specjalistą ds. e-maketingu, po paru latach w branży zmieniłem stronę i zamiast pracować w firmach pożyczkowych, pracuję dla firm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dwoje dzieci, jedno już dorosłe drugie za dwa lata, nie nie żałuję i nigdy mnie i żony dzieci nie ograniczały czasowo albo finansowo, jak ktoś sobie nie radzi z czasem albo pieniędzmi to jest zwykłym debilem co nie potrafi sobie zorganizować życia a wtedy zostaje zaobserwować #childfree albo #natalizm i srać takimi postami na portalu z wesołymi obrazkami ( )
@kill-9: a przyszło ci w ogóle na myśl, że jego żona może mieć takie samo podejście i nie uważa tego za #!$%@?? czy jednak każda kobieta na pewno podświadomie chce zostać mamusią? twój wpis jest przerażający, bo pokazuje, że po narodzinach dziecka człowiek przestaje się kompletnie liczyć jako jednostka, jest tylko rodzicem, wszystko kręci się wokół potomka. straszne. ty zdaje się nie dopuszczasz możliwości, że ktoś może tak nie mieć.
PS