Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot Mirki, w końcu i mi też trochę atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) w życiu się dostało. Nie szkodzi, że od scammerów, i że pewnie chcieli mnie w jakiś przebiegły sposób okraść.

Ostatecznie rozmowa bez jakiś fajerwerków, ale zaznaczyłem fragment który w połączeniu mnie rozbawił.

No i przede wszystkim - uważajcie na takie zagrywki, ostrzeżcie znajomych, rodziców no i ogólnie starsze osoby ze swojego otoczenia, które są potencjalnie narażone na takie machlojki.

No i przy okazji, jak widzicie - nie dobiliśmy targu, także przedmiot ten jest jeszcze dostępny : )

#olx #oszukujo #allegro #laptopy
Pobierz 1whose - Pijcie ze mną kompot Mirki, w końcu i mi też trochę atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ży...
źródło: comment_1626567102E1QkjVb5swUWib3fP9xKk5.jpg
  • 4
@Megawonsz_dziewienc: Wystawiłem na olx laptopa na sprzedaż, chwilę później zgłosili się do mnie scammerzy. Od tego czasu minęło ok 12 godzin i właśnie napisali następni :D Także jest to jakaś plaga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A atak polegać na tym pewnie miał, że wyłudzili by ode mnie dane bankowe, po czym za tydzień /dwa zadzwonili z numeru banku podając się za pracowników i próbowali w jakiś sposób mnie oszukać. Schemat pokazany w odcinku na kanale Uwaga! Naukowy Bełkot, bądź wyłącznie Nakowy Bełkot