Wpis z mikrobloga

#inpost nie podumał. Jak odbieracie paczkę z #paczkomaty za pomocą aplikacji mobilnej, to informacja gdzie znajduje się paczka powinna być widoczna PRZED otwarciem skrytki. Niestety tak nie jest. Informacja w której kolumnie znajduje się paczka pojawia się dopiero po otwarciu skrytki. Jeżeli paczkomat jest duży, a przed paczkomatem stoi kilka osób, to po otwarciu mojej skrytki muszę biec, bo jakiś koleś już do niej idzie. Informacja w której kolumnie jest paczka powinna być pokazana na zdjęciu poniżej, a nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dziobnij2 - #inpost nie podumał. Jak odbieracie paczkę z #paczkomaty za pomocą aplika...

źródło: comment_16265100786rRrbosFuHkWKrJkn51ORe.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 59
@dziobnij2 strzelam, że apka komunikuje się z paczkomatem dopiero w momencie otwierania i wtedy też następuje ostateczne sprawdzenie czy paczka jest, wszystko działa, otwarcie i przekazanie info do apki. Dlaczego nie można wysłać info o skrytce w momencie włożenia paczki? Najpewniej kwestia bezpieczeństwa - mógłbyś zamówić drogi sprzęt za pobraniem, dowiedzieć się w której jest skrytce i wyłamać ja w nocy. Mogliby zmienić kolejność komunikat -> otwarcie ale to opóźniłoby odbiór. InPost
  • Odpowiedz
@dziobnij2: dlatego czeka się na swoją kolej, a nie klika gdy ktoś korzysta z paczkomatu. Raz wyjmując paczkę z niższej skrytki prawie w łeb drzwiczkami dostałem jak ktoś otworzył te tuż nad moją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziobnij2: u mnie to działało tak że klikasz pierwszy raz żeby otworzył skrytkę, apka trochę "pomyśli" i pokaże ci strzałkę czy paczka jest po lewej czy po prawej stronie i dopiero ponowne naciśnięcie przycisku otwiera skrytkę.
  • Odpowiedz
@Kajetan8: może są różne paczkomaty ale moje skrzynki otwierają się zawsze bardzo delikatnie, tak ze tworzy się szpara na maks 3cm. A jednocześnie słyszę tyle historii ze przez aplikację to dostał ktoś w twarz drzwiczkami, jakby one się otwierały z impetem na oścież lecąc 100 na godzinę
  • Odpowiedz