Wpis z mikrobloga

Ten temat to jest złoto. Spójrzcie jak radykalnie surowy stosunek mają różowe wobec przeszłości seksualnej kawałka wygotowanego i wypucowanego antyseptycznymi odkażaczami silikonu.

Przypomina mi się dawna rozmowa z koleżankami, w której padł temat innej znajomej, której partner okazał się lubić chłopców. Zaczęły one wtedy szczerze mówić i śmiać się w ten sposób "o fuu, czyli możliwe, że ona jest teraz z facetem, który kiedyś robił innemu loda, a ona teraz się z nim całuje!" i mówiły tak zniesmaczone zupełnie poważnie.

A niech tylko Mirek wypowie się na temat swoich preferencji, że wolałby być dla swojej wybranki pierwszym partnerem, bo czułby się bardziej komfortowo całować i robić jej minetę bez świadomości, że w tych samych miejscach inni faceci spuszczali się bez gumy i zachodziła nieodwracalna wymiana genitalnych drobnoustrojów. Nawet biorąc pod uwagę sam wirus HPV trzeba mieć na uwadze, że całkowite pozbycie się z organizmu niektórych jego typów jest niemożliwe.

Te same różowe, które słysząc o preferencjach naszego Mirka zagryzłyby go i zakrzyczały wyzywając od nienormalnych same śmiertelnie brzydzą się idealnie zdezynfekowanego czystego dildosa.

nie chciałabym wkładać do buzi czy innej części ciała np dildo czy wibro które jakaś laska miała np w dupie,niezależnie od tego jak bardzo byłoby to "wysterylizowane" XD

Nie każda różowa będzie się z tym czuć dobrze. A już najgorszą sytuacją byłoby dowiedzenie się po fakcie co wcześniej działo się z tym sprzętem...

To nie jest kwestia higieny a psychiki, bo wszystko da się bez problemu wysterylizować. Wibrator to bardzo intymny przedmiot i z mojego punktu widzenia używanie go po kimś jest obrzydliwe i sprawia, że poczułabym się jak zwykła karyna do wybolcowania a nie osoba, którą traktujesz poważnie i która jest dla ciebie ważna.

nie chciałabym, aby w sytuacji bardzo emocjonalnej, intymnej wykorzystywać używane wibratory. Może to jest ta różnica między nami? Traktowanie seksu jako coś związanego z uczuciami vs nie?


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #wtf #p0lka #przegryw #blackpill #redpill #bluepill #wspomnienia #przemyslenia #rozkminy
s.....2 - Ten temat to jest złoto. Spójrzcie jak radykalnie surowy stosunek mają różo...

źródło: comment_1626420782gAU1dj8uhhUTRFCpKM9rqU.jpg

Pobierz
  • 22
@szary2: Kobieta często nie ma jednego, sprecyzowanego poglądu. Zmienia go w zależności od kontekstu. Dlatego facet zaczepiający na ulicy może być w jednym przypadku czarujący (gdy jest atrakcyjny), a w innym przerażający (0/10 incel, na pewno gwałciciel i morderca). To jest niejako standard i dotyczy również innych dziedzin życia. Jak widać na załączonym obrazku. Inny przykład:

1. "nienawidzę czarnych" -> "ty wstrętny rasisto!"
2. "nienawidzę niskich" -> "haha, ja też, piona!"
A niech tylko Mirek wypowie się na temat swoich preferencji, że wolałby być dla swojej wybranki pierwszym partnerem


@szary2:

sęk w tym że są różowe które też chciałyby być pierwszymi partnerkami faceta, a zamiast tego zostają przez przegrywów zwyzywane, bo przecież to kobieta ma być dziewicą, a facet który miał kilka to zajebisty zdobywca. Dlatego teraz coraz więcej różowych naśmiewa się z hipokrytów chcących dziewic.
ale jednocześnie typ, co penetrował kilka innych różowych przed nimi, wyjadał zawartość odbytu innej itd, im nie przeszkadza,


@77023: Tak twierdzą tylko przegrywy akurat - by mieć powód, by się tłumaczyć ze swojej hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozmawiałem z różowymi i mało która preferuje ruchacza.
@AstraLavistA_Baby To jest hipokryzja. Tylko jaki jest procent tych hipokrytów? Bo zauważyłem, że w stosunku do "przegrywów" ludzie lubią uogólniać poglądy, a to że jeden chce "peklować Julki", a drugi ślubu z dziewicą nie znaczy przecież, że przegrywy chcą naraz peklować Julki i żenić się z dziewicami, bo to zazwyczaj różne "stronnictwa" (analogicznie jak część kobiet chce czystości, a inne doświadczonych chłopów, to nie oznacza że facet do związku ma być doświadczonym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AstraLavistA_Baby:

tak twierdzą tylko przegrywy akurat - by mieć powód, by się tłumaczyć ze swojej hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozmawiałem z różowymi i mało która preferuje ruchacza.


O znowu normickie urojenia. Jeszcze ten fragment o rozmowie z różowymi i branie tego co one mówią za prawdę objawioną HAHAHAHHAHAHA w świętego mikołaja też wierzysz? Hahahahhaa
@niewiemcorobic: Jakie brednie? To, że uczucie obrzydzenia nie ma racjonalnych podstaw, ponieważ seks nie pozostawia żadnych śladów na kobiecie? Czy może to, że chęć dziewictwa jest fetyszem? Z czym konkretnie się nie zgadzasz, oraz dlaczego?