Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dunayer: jeśli te golasy nie miałyby problemu z hiegiena osobista to ani trochę. Niestety w Polsce ludzie mają problem umyć dlonie po wyjściu z toalety a co dopiero z regularnym myciem ciała i świeżą odzieżą. Dlatego nagość może się źle kojarzyć, bo jest sporo osób które nie dbają dostatecznie o higienę.
  • Odpowiedz
Pomijając już to, w jakim chorym kraju żyjemy, że przychodzi policja rekwirować obraz w restauracji, to niestety wygląda to na tanią akcję marketingową gówianiej pizzy. Iggy pizza od zawsze jechała na instagramowym marketingu. A tak na prawdę mają drogą, niesmaczną, spaloną pizzę bez dodatków. Wystarczy zobaczyć ich tag na ig. Ludzie sami wrzucają zdjęcie zjaranej na węgiel pizzy i zachwyty nad nią - no przecież to neapolitańska to musi taka być (
  • Odpowiedz
@Filipterka25: "xD"

@Knightlord: Nie zmieniaj tematu.

I tutaj nasze rozumowanie się rozmywa. Łażenie na golasa w centrum handlowym, byłoby zachowaniem nieobyczajnym, które najprawdopodbniej wywołałby u mnie zniesmaczenie bądź zgorszenie. Natomiast dla Ciebie byłoby to akceptowalne bo jest XXI wiek. Do przemyślenia we własnym zakresie..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dunayer: dla mnie łażenie nago byłoby niepraktyczne bo łatwiej o oraz ciała, oparzenie słoneczne czy zabrudzenie. Odzież pełni funkcję ochronną a nie jest stosowana po to aby niwelować zniesmaczenie. Nie wiem jakie trzeba mieć standardy aby nagość mogła powodować zgorszenie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dunayer: ale masz świadomość że te zasady to wynikają ze stuleci tłuczenia ludziom do głowy że nagość to coś grzesznego, szatańskiego i ogólnie złego? Nagość to coś naturalnego i tak oczywistego że twierdzenie iż jest ona nieprzyzwoita jest po prostu idiotyzmem. Smutne to jest że ludzi są w dalszym ciągu wychowywania w duchu który jest sprzeczny z naturalnym porządkiem rzeczy.
  • Odpowiedz
@Knightlord: Czy ja gdzieś napisałem, że sama nagość jest nieprzyzwoita? Oczywiście, nie powinniśmy się wstydzić własnego ciała.. uważam, że trzeba natomiast przestrzegać zasad przyzwoitości w danym miejscu.
  • Odpowiedz
w pierwszej chwili pomyślałem, że nie żyjemy w tak #!$%@? kraju i chodziło o obraz pizzy z ananasem, tutaj bym zrozumiał obrazę uczuć religijnych.
No ale tak, katole…
  • Odpowiedz
@Knightlord: Uważam, że w ludziach budzi się frustracja bo za dużo siedzą przed komputerem/komórką w SM i nie potrafią już normalnie ze sobą rozmawiać. Im młodsze pokolenie, zazwyczaj jest gorzej.

Nie wydaje mi się, żeby były jakieś badania korelacji przyzwoitości i frustracji - bez zasad nie istnielibyśmy.
  • Odpowiedz