Wpis z mikrobloga

"Powieśmy sobie tutaj Matkę Bożą z Guadalupe i na to dajmy Akt Leżący Modiglianiego, będzie bardziej włoska atmosfera" xD


@LazyInitializationException: dla mni trochę słabe, ale zgłośmy to do prokuratury. Jaki smutny człowiek musiał to zgłosić, aż żal go trochę.
  • Odpowiedz
@uesugi2: a czym innym jest jak nie obrazoburstwem? Nie będę wchodzić w dywagację o tym czy mamy tutaj słuszność zasobów do czynu. Uważam, że problem jest inny - brak szacunku. Oczywiście, każda z grup ma swoje skrajne przypadki ale byłoby prościej jeżeli, ludzie by unikali takich akcji i to w obie strony..
  • Odpowiedz
zal osob co mysla ze wklejenie golej dupy na ikone to obrazobustwo i wielka sztuka - w sumie fajnie ze ktos im utarl nosa.


@uesugi2: Czytaj "fajnie że #!$%@? komuś bo ten ktoś ma coś co mi się nie podoba"
Nie żyjemy w państwie religijnym więc mogę sobie mieć na koszulce, tapecie albo ścianie w knajpie tęczową maryjkę i ludziom #!$%@? do tego. "Obraza uczuć religijnych" to najgłupsza rzecz jaka istnieje.
  • Odpowiedz
Mi to obojętne co se ktoś powiesi na ścianie i jakie ma poglądy, ale wieszanie w kraju gdzie połowa osób to katolitcy to chyba komuś nieźle we łbie się poprzestawiało xD

Jak można powiesić coś co może obrazić tak wielu klientów xD
  • Odpowiedz
Obraza UCZUĆ religijnych to jak sama nazwa wskazuje obraza... uczuć. I to uczuć bytu w chmurce. Konceptu. Mitu.


@L3gion: jakby tak bylo to jakis byt w chmurce, koncept, mit musialby zejsc na ziemie i zadzwonic po bagiety ze jakis obrazek go rani w uczucia.

Pedofilia czy zoofilia to sprawy rzeczywiste i mające wpływ na rzeczywiste żyjące istoty. Nie trzeba państwa religijnego aby regulować tak podstawowe rzeczy.


bluznierstwo to tez taka troche
  • Odpowiedz
i tez nie potrzeba panstwa religijnego zeby penalizowac bluznierstwa jak pokazuje na przykladzie chociazby polska.


@uesugi2: Rozumiem że według ciebie Charlie Hebdo zasłużyli?
  • Odpowiedz
@L3gion: nie wiem co innego moge myslec o kims kto z jednej strony wspiera imigracje a z drugiej obraza wszystko co dla imigrantow najswietsze, poza tym oczywistym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@uesugi2: w sumie, jeśli obrazek obrażał boge, to czemu boge nie zadzwonił po bagiety?

Jak ktoś poczuł się dotknięty ma cały szereg cywilnych narzędzi do egzekwowania tego. Uczucia religijne nie istnieją
  • Odpowiedz