Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemson, planujemy wyjazd większą paczką na weekend. Niestety moja dziewczyna się rozchorowała, jest gorączka i zatkane zatoki i raczej nie będzie mogła pojechać. Wszystko jest zaklepane i zapłacone. Jedzie mieszana paczka, kilka par. Czy powinienem z nią zostać w domu czy nie będzie dziwne jak pojadę sam?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60eed31d91a69a000ab95c68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 8
RóżowaEskimoska: Jedź i nie przejmuj się jakąś laską. Najwyżej zmienisz na inną, a może na wyjeździe poznasz ciekawą osobę ;) Życie ma się jedno i trzeba korzystać dlatego powinieneś jechać, bo twoja obecna dziewczyna by pojechała i nie miała wyrzutów sumienia. Jedź i baw się dobrze, podeślij jeszcze jej fajne fotki i filmiki z wyjazdu, bo pewnie będzie aktywna na facebooku :D

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zajebiozaur: Powinieneś zostać. Ja bym został. Ale jeśli to nie jest w twojej naturze i zamiast się o nią zatrszczyć, będziesz miał do niej wyrzuty, to jedź i rozstań się z nią.

Samo to, że pytasz, sugeruje mi dość czytelnie, że masz wątpliwość, a skoro ją masz, to prawidłowy odruch nie leży w twojej naturze.

Tak to widzę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua