Wpis z mikrobloga

Zdradzi mi ktoś sekret czemu laski dodaja cie w prawo a pozniej ci nie odpisują , albo jak już odpiszą i proponujesz im spotkanie to w wiekszosci ci piszą ze są zajete albo nie maja czasu ? xD Czy to oznaka niezainteresowania ? Jesli tak to czemu dają w prawo ? Bo to niezrozumiale dla mnie. I czemu jesli sie nie podobam nie napiszą wprost ze niechcą sie spotkac tylko wymyslają jakies dyrdymaly typu ( bo jestem rostrzepana i nie zawsze odczytam albo inne tego typu brednie) Jestem ciekaw czy zrobiły by tez jakby napisał do nich chlopak 9/10.
#tinder #badoo #sympatia #przegryw
  • 59
@peteretek: Nie uwazasz ze jak maja taka atencje w necie to nagle na zywo jak podejdzie taki gosc jak ja nie odrzuca go ? xD
Skoro mogą sie spotkac z 30 facetami z tindera ? Mysle ze problemem uwczesnym są te portale, trzeba je skasowac, bo to przez nie laski oszalały.
@krylus: Może po prostu nie ma flow w rozmowie i nie ma się co męczyć na sile?

A jak chodzi o nieodpisywanie na pierwsza wiadomosc, to nie polecam pisac „hej co tam” bo nie wiem kurde kto na tym świecie zna odpowiedz na to frapujące pytanie
@krylus: Myślę, że jest kilka opcji. Może zobaczyła, że udostępniasz posty korwina krula xD (to już żarcik). Mógł napisać do niej ktoś inny.

Ja np. ostatnio poddałam się po 1,5 tyg pisania, bo dorosły, 33 letni facet, w odległości 2 km ode mnie, nie potrafił zapytać czy pójdziemy na spacer. Raz przeszłam na mesendżer i rozmowa przestała się kleić, bo koleś się kapnął, że mamy bardzo bliskich znajomych. Raz (autentyk) nie
@peteretek: No jeśli przenieśli się na inny komunikator to zakładam ze to nie były dwa zdania, ale czasem jak się ktoś postara to i po dwóch widać ze się z człowiekiem nie dogadasz :D

Inna sprawa, ze jeśli ktoś po byle rozmowie proponuje spotkanie to dla wielu dziewczyn może być o wiele za szybko No i jest odwrót :P
@Miejsce_na_login: no dobra a jak jest sytuacja pisze z laska dogadujemy, proponuje spotjanie a ona zawsze mowi ze jest zajeta ze nie na czasu jak to ugryzc wtedy albo lasja mi odpisuje na tinderze i ja lubie szybko zaproponowac spotkanie czy to moze ja odrzucac na starcie ?
@krylus: Jak mówi za każdym razem, że nie ma czasu, to ją olej.

Możesz też w momencie, gdy proponujesz termin, a ona nie ma czasu, spytać ją kiedy jej pasuje (ale wtedy proponuję nie potwierdzać jej terminu od razu, niech nie czuje, że odwołasz dla niej swoje plany :)).

Możesz proponować. Tu niestety każdy jest inny :) Ja nie lubię pisać w nieskończoność, ale też nie mam czasu na spotkania w
@krylus: > A zdarza ci sie dac komus w prawo osobie ktora ci sie nie podoba ? Albo dajesz w prawo komus podoba ci sie ale nie odpisujesz. Po co dajesz w prawo jak nie masz zamiaru odpisac.

@krylus: nie zdarza mi się dać w prawo osobę, która mi się nie podoba, ale mam czasami tak, że jak jest match to mówię sobie: o #!$%@? ale wybrałeś i usuwam parę.
@krylus:
-proponujesz spotkanie w #!$%@? sposób
-traktuje cie jak frajera beciaka do popisania, orbitowania, żebyś czas raszpli umilał
-zweryfikiwała fotki i cyk do internetowego friendzone

To jest stary dżungla, naucz się szybciej wnioski wyciągać bo Cię zniszczy ta apka xD
@krylus ja mialem po 150 par i mi sie po prostu w toto klepac nie chcialo,czasem solidaryzowalem sie z innymi facetami i wysmiewalem podroze typu egipt samemu bedac za kolem polarnym,rzucalem fotami z randomowych stolic europy i sie im glupio robilo,czasem tepe dzidy wytapetowane na profilu zycie jak w madrycie a pracowala w jakiejstam galerii jako sprzedawca,wzrost mam sluszny 197 morda nie polacka, lokalizacja ustawiona na Jökkmokk z automatu zapalalo im sie
@krylus: Wychodzisz z bardzo błędnego założenia, że para na tinderze cokolwiek oznacza :) Otóż nie, ona sama w sobie jeszcze nic nie oznacza, laski często randomowo klikają guziki, czasem dla jaj, dla sprawdzenia, poza tym mają multum innym facetów w kolejce.