Wpis z mikrobloga

Zdradzi mi ktoś sekret czemu laski dodaja cie w prawo a pozniej ci nie odpisują , albo jak już odpiszą i proponujesz im spotkanie to w wiekszosci ci piszą ze są zajete albo nie maja czasu ? xD Czy to oznaka niezainteresowania ? Jesli tak to czemu dają w prawo ? Bo to niezrozumiale dla mnie. I czemu jesli sie nie podobam nie napiszą wprost ze niechcą sie spotkac tylko wymyslają jakies dyrdymaly typu ( bo jestem rostrzepana i nie zawsze odczytam albo inne tego typu brednie) Jestem ciekaw czy zrobiły by tez jakby napisał do nich chlopak 9/10.
#tinder #badoo #sympatia #przegryw
  • 59
@krylus:
To znak, że nie mają czasu dla ciebie i znalazły lepszą osobę do pisania/spotkania się. To po pierwsze.
Po drugie, takie są zasady gry jaką jest Tinder - musisz liczyć się z tym, że w każdym momencie możesz zostać zignorowany, zghostowany, że twoja para zostanie usunięta bez słowa.
Po trzecie, słabe zachowanie, bo mogła ci po prostu odpisać, że szuka czegoś/kogoś i wtedy byś wiedział na czym stoisz, nie zajęłoby
@krylus:
W tej sytuacji oznacza to, że jesteś jej planem B albo dalej - w każdym razie trzyma cię jako rezerwę w razie gdyby nie udało jej się umówić i spotkać z goścmi, którzy spodobali się jej bardziej.
Porównaj sobie trochę tę sytuację do stania do kasy w supermarkecie - stoisz w kolejce, ale przed tobą jakieś trzy osoby i pierwsza z nich kasuje zakupy. W obecnej sytuacji to nie ty