Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#programista15k #programista2k #pracait #przegryw

Nie wiem co zrobić, przesłali mi zadanie rekrutacyjne na Java Developera, nie mam żadnego doświadczenia w pracy it.
Zadanie jest na wyrost, ale z przyjacielem googlem zrobię, bo też dużo czasu mi na nie dali.
Mam skończone studia około informatyczne.
Potem praca w innym zawodzie.
Teraz nauka programowania, rozsyłanie CV na staż, bo nadal uważam, że niewiele umiem.
Aż tu nagle już na Junior propozycja, to dopiero pierwszy etap rekrutacji, ale jakaś szansa jest.

Trochę się boję, że mnie przyjmą i co wtedy?
bo jednak przegryw i 5 koło u wozu
Mieliście sami podobną sytuacje, albo w firmie, że przyszedł ktoś na stanowisko Juniora, a w sumie dopiero się uczył?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e93cdeae4a3c000a405a97
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
PotężnyŻul: @draxgar: @Ekscentryczny_obserwator: dzięki za motywację

W CV nie było żadnych kłamstw o moich umiejętnościach, więc myślę, że dopóki będzie wszystko szczerze to nie zawiodę
Tylko zdziwiło mnie ta możliwość, bo firma super na start, a rekrutuje osoby, które nie spełniają wszystkich wymagań
A ogólnie internet cały czas mówi, że tak ciężko na juniora się dostać

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak na rozmowie nikt nie potrafi wypisywać tablicy albo czegoś w niej wyfiltrowac to 10 rozmów i nie ma kogo zatrudnić... A często nawet stażu zaoferować bo czym się różni tablica od obiektu albo czym jest klucz w tablicy to jednak wypada wiedzieć starając się o pracę xd