Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia. Mam na myśli centrum medyczne ginemedica mieszczące w budynku justin center przy ulicy Krawieckiej na przeciwko galerki dominikańskiej (ale z tego co mi wiadomo ginemedica ma też placówki w OVO i na sienkiewicza). Chodzi o to, że lekarz gin, do którego chodziłam dotychczas przestał przyjmować we wrocławiu i muszę sobie poszukać nowego. Jak same wiecie nie jest to łatwe zadanie, ale już mam kila typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A większość z tych lekarzy, których wytypowałam sobie na następcę mojego gina przyjmuje jak się okazało właśnie w ginemedica. Opinie w necie mają z tego co widzę raczej dobre, ale potrzebowałabym kilku informacji z pierwszej ręki. Dajcie znać czy znacie ginemedica, jak coś będę pisała na pw. #ginemedica #wroclaw #kocipyta
  • 91
@Karolcia83_2: nie publikowałam żadnych opinii, bo nie ma właściwie o czym pisać. Moja wizyta w Ginemedica przebiegła bez żadnych perturbacji. Do lekarza zarejestrowałam się online, ale o tym już pisałam więc nie będę się powtarzać. Dzień przed wizytą dostałam przypominającego smsa - też w zasadzie standard, nie ma się tu nad czym rozwodzić. Pojawiłam się na miejscu (Ginemedica Krawiecka) lekko po czasie, bo korki były duże we Wrocławiu, ale i tak
@roksii: z tego co piszesz wynika, że ogonie było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli w zasadzie potwierdziłaś moją pozytywną opinię o Ginemedica. Bo wiesz, czułabym się trochę winna, gdybyś się rozczarowała nimi tuż po tym, jak ich tu poleciłam.

BTW drobne obsuwy zdarzają się w Ginemedica także przy moich wizytach. Początkowo mnie to irytowało strasznie, bo nie po to się umawiam na konkretną godzinę, żeby potem
BTW drobne obsuwy zdarzają się w Ginemedica także przy moich wizytach. Początkowo mnie to irytowało strasznie, bo nie po to się umawiam na konkretną godzinę, żeby potem siedzieć kolejne kilka kwadransów w poczekalni. Ale z drugiej strony widzę po swoich wizytach, że tym lekarzom po prostu zależy, żeby dobrze "załatwić" pacjenta. Chodzi mi o to, że dużo tłumaczą, odpowiadają na pytania i w zasadzie zawsze wyczerpują temat. No a przy takim podejściu
No dzięki za opinię, ale temat już nieaktualny.


@roksii: dla ciebie może nieaktualny, ale przecież ktoś inny może szukać w przyszłości informacji nt. Ginemedica i sobie skorzysta z mojej opinii ¯\_(ツ)_/¯
@kawuel: nie no jasne, tylko sobie śmieszkuje z ciebie mireczku ( ͡º ͜ʖ͡º) Twoja opinia o Ginemedica jest cenna, tym cenniejsza IMO, że pochodzi od niebieskiego. A większość opinii o Ginemedica w wątku to jednak różowe wysmarowały. Tak więc dzięki za informacje i łap plusika w podzięce ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@roksii: A tego Pana nie kojarzę ( _) I jak w porządku? Jak go oceniasz? W porządku? Daj znać, zawsze to cenna opinia dla kogoś, kto szuka informacji na temat leczenia w Ginemedica.


@nataliyah: To może zacznę od tego, że trafiłam do lek. Pawła Barańskiego trochę z przypadku. Zależało mi na szybkiej wizycie i badania, bo miałam takie niepokojące skurcze od jakiegoś czasu, a do do ginekologów
Dzięki za opinię @roksii. Wydawało mi się, że znam większość dobrych lekarzy w Ginemedica, ale jak widać myliłam się. Dobrze w każdym razie wiedzieć, że jest u nich więcej lekarzy, którym można ewentualnie zaufać, bo często w nagłych przypadkach trzeba się rejestrować do tych co mają terminy, a nie do tych co się chce w pierwszej kolejności.
@nataliyah: wątpię żebyś była w stanie znać większość lekarzy w Ginemedica, bo ja jak się rejestrowałam to już na stronie widziałam, że jest ich bardzo dużo. Więc raczej niemożliwe. Ale z tym nagłym rejestrowaniem to prawda, bo czasem faktycznie trzeba załatwić coś na już i na szybko. Więc wtedy dostępność w placówce takiej liczby lekarzy jest bardzo na plus.
@roksii: nie no jasne. Właśnie dlatego pisałam, że dobrych lekarzy :D Oczywiście nie sugeruję, że inni nie są dobrzy, ale miałam na myśli wyłącznie tych u których byłam.
Ja z kolei czasem się śmieję, że już jesteśmy w Ginemedica z niebieskim stałymi bywalcami i szczególnie taka jedna pani z rejestracji (brunetka) już na wejściu jak nas widzi to się uśmiecha i pamiętam moje imię heheh.
@roksii: @nataliyah: mi się gdzieś obiło o oczy w necie jak szukałam opinii o Ginemedica, że ktoś tam narzekał na panie z rejestracji czy obsługi. Ja mam doświadczenie już w wielokrotnych wizytach. Może dobrze trafiałam? Nie wiem. Ale u mnie było wszystko ok. Panie miłe. Normalne, konkretne, rzeczowe, ogarniające. Może ktoś liczy na jakieś skakanie wokół niego, tęcze i brokat i wtedy czuje się zawiedziony? Nie wiem. Dla mnie obsługa
@Karolcia83_2: no jeśli chodzi o panie z rejestracji to ja jak byłam to też było ok. Przyszłam, podeszłam do nich, zapytały o moje dane, musiałam coś powypełniać. Ale wszystko było ok, na luzie, bez spiny, kulturalnie :D Niedługo ponownie wybieram się do Ginemedica, bo tak jak pisałam wcześniej, postanowiłam tu zostać i prowadzić ciążę. Dlatego termin kolejnej wizyty się zbliża. No ale teraz jak już wszystko wiem tam co i jak,
cześć. wczytuję się w tą dyskusję o ginemedica tutaj od wczoraj, ale przyznaję bez bicia, że nie przyswoiłam wszystkiego i nie wszystko doczytałam do końca hehe.trochę się w tym gubię więc postanowiłam zapytać. piszecie sporo opinii o konkretnych lekarzach z ginemedica. a ja mam pytanie: którzy z ginekologów pracują też jednocześnie w szpitalach? chciałabym mieć takiego ginekologa do prowadzenia mojej ciązy, ktory potem jednoczesnie będzie mógł mi towarzyszyć w szpitalu.
@Paulina_Sok: rozumiem, że Twoje pytanie dotyczy lekarza z Ginemedica, który pracuje też w szpitalu we Wrocławiu, ale zapytam tak z innej beczki: dlaczego Ci na tym zależy? Czy chodzi o to, że po prostu poczujesz się bezpieczniej? No bo co wtedy kiedy zaczniesz rodzić, pojedziesz do danego szpitala, a tam okaże się, że akurat tego lekarza nie ma na dyżurze? Albo nie będzie miejsc w danym szpitalu i odeślą Cię gdzie
@nataliyah: ja muszę mieć cesarkę i to dlatego zależy mi na lekarzu z Ginemedica, który pracuje też jednocześnie we wrocławskim szpitalu.
ze względów zdrowotnych już teraz to wiem i nie ma szans na poród SN. więc rozumiesz, że w tej sytuacji sama położna nie wystarczy. dlatego będę wdzięczna za wasze opinie.
@Paulina_Sok: ahh ok, teraz już rozumiem. To faktycznie całkowicie zmienia postać rzeczy. Hmm, no mój ginekolog z Ginemedica pracował kiedyś w szpitalu w Trzebnicy, ale teraz nie wiem w sumie czy dalej tam pracuje, czy może przeniósł się do Wrocławia. Dlatego nie chcę podawać tutaj nieprawdziwych czy niepotwierdzonych informacji. Ale coraz więcej ludzi tutaj zagląda i się udziela więc może ktoś inny się wypowie i napisze jakąś opinię na ten temat.