Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia. Mam na myśli centrum medyczne ginemedica mieszczące w budynku justin center przy ulicy Krawieckiej na przeciwko galerki dominikańskiej (ale z tego co mi wiadomo ginemedica ma też placówki w OVO i na sienkiewicza). Chodzi o to, że lekarz gin, do którego chodziłam dotychczas przestał przyjmować we wrocławiu i muszę sobie poszukać nowego. Jak same wiecie nie jest to łatwe zadanie, ale już mam kila typów ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A większość z tych lekarzy, których wytypowałam sobie na następcę mojego gina przyjmuje jak się okazało właśnie w ginemedica. Opinie w necie mają z tego co widzę raczej dobre, ale potrzebowałabym kilku informacji z pierwszej ręki. Dajcie znać czy znacie ginemedica, jak coś będę pisała na pw. #ginemedica #wroclaw #kocipyta
  • 90
Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia.


@roksii: od dłuższego czasu leczę się w zasadzie tylko w Ginemedica. Na ten moment jak dla mnie to chyba najporządniejsza placówka prywatna we Wrocławiu i to nie tylko w jeśli chodzi o sprawy kobiece. Bo na początku mieli tylko ginekologów, ale teraz są tam praktycznie lekarze wszystkich specjalizacji. A zdecydowana większość z nich to prawdziwi specjaliście w swojej dziedzinie. Nie będę podawała konkretnych nazwisk,
@Lonate: dzięki za info. tej pani akurat nie brałam pod uwagę, ale sprawdzę sobie opinie o niej.

@Karolcia83_2: dzięki za opinię ( ͡° ͜ʖ ͡°) No tak mi się właśnie wydawało, że ginemedica to od jakiegoś czasu już nie tylko ginekologia, ale także psychiatria i sporo innych specjalizacji. Ale ja akurat teraz potrzebuję dostępu do dobrego gina i na tym się może skupmy ( ͡°
@roksii: Jeszcze w razie czego byłam 2x u dr Curyło - dobry lekarz pod kątem technicznym, zna się na swojej pracy, ale empatia u niego trochę kuleje. Byłam tez u dr Gaweł, też jest porządnym lekarzem. Wciąż całe moje serce należy do dr Teterycz :D Uspokajała mnie, odpowiadała na każde pytania, nawet najgłupsze, jak coś się nie zgadzało w moich wynikach to od razu poszerzała mocno diagnostykę. Jak bylam u niej
@roksii: Nie spodziewałaś się niebieskiego w tym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żona była kilka razy, robiliśmy tam też prenatalne.
Bardzo pozytywnie, ale oczywiście wszystko zależy od konkretnego lekarza, pracodawca nic tu nie wnosi.
Natomiast u nas już drugą ciążę prowadzi jeden lekarz, który przyjmuje prywatnie i w luxmedzie z tym że w luxmedzie zajęte terminy na pół roku w przód xD
@kam1l: Hmmm, dr Śliż? XD
LuxMed jest kiepski do prowadzenia ciąży tak w ogóle. Prowadzą tylko jak wszystko jest ok, przy najmniejszym problemie odsyłają i zasłaniają się tym że oni tylko ciąże fizjologiczna mogą prowadzić.
Żona była kilka razy, robiliśmy tam też prenatalne.


dzięki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale oczywiście wszystko zależy od konkretnego lekarza, pracodawca nic tu nie wnosi.


no właśnie niekoniecznie. już się kilka razy przekonałam, że jak jest słaba organizacja w placówce medycznej, to nawet im nie pomoże to, że mają dobrych lekarzy. Problemy z rejestracją, z dostępnymi terminami, z personelem, z dojazdem, z parkingiem, z dostępem do
@roksii: a ja byłam tam u dermatologa i nie jestem zadowolona z poziomu obsługi. panie na recepcji odpowiadają od niechcenia, nie poinformowały mnie, że jest 30 minutowe opóźnienie...czekałam przed gabinetem i traciłam czas, a nikt nawet nie przeprosił...
@Lonate: Przez kilka lat chodziłam do doktor Teterycz-Bwire i fakt, jest przemiła, delikatna, ale jeśli chodzi o wiedzę, diagnostykę czy chęć głębszego zbadania przyczyn moich problemów - to już nie bardzo. Dlatego ja bym poleciła panią dr raczej osobom, które nie mają większych problemów, a potrzebują tylko rutynowych kontroli czy recepty. Oczywiście to tylko moja osobista opinia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@zielona_rozowa: Po dwóch poronieniach doprowadziła moją ciąże do końca. Jak jakieś wyniki badań miałam złe to od razu rozszerzała diagnostykę i zagłębiała bardzo temat żebym tylko uniknęła szpitala. Także nie wiem z czego wynika różnica u niej, ja byłam zachwycona.
Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia.


@roksii: tak jak ktoś napisał powyżej, Ginemedica to w mojej opinii obecnie najlepsza prywatna placówka medyczna we Wrocławiu. I to nie tylko jeśli chodzi o ginekologię i położnictwo - bo w tym zdecydowanie są najlepsi, ale także pozostałe specjalizacje. W Ginemedica robiłam badania różnego rodzaju, zaliczyłam wizytę u dermatologa, endokrynologa i gastrologa, a mój niebieski miał konsultację po covidzie u kardiologa a niedawno też
@nataliyah: dzięki za twoją opinię o ginemedica. Mnie już co prawda poprzednie opinie przekonały, ale dodatkowa opinia nie zaszkodzi, aby upewnić się, że był to dobry wybór. W każdym razie jestem już zarejestrowana na wizytę, jak będę po to dam znać jak było. Na ten moment wszystko przebiegło sprawnie. Rejestracja online do wybranego lekarze przez wewnętrzny system ginemedica, potem potwierdzenie mailowe i przypomnienie o wizycie. Czyli standard w zasadzie jeśli chodzi
. Mnie już co prawda poprzednie opinie przekonały, ale dodatkowa opinia nie zaszkodzi, aby upewnić się, że był to dobry wybór. W każdym razie jestem już zarejestrowana na wizytę, jak będę po to dam znać jak było.


@roksii: No i jak tak, już po wizycie w Ginemedica? Daj znać jak było. Jestem ciekawa, czy spełnili twoje oczekiwania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karolcia83_2: tak, jestem już po wizycie w Ginemedica. W wolnej chwili napiszę moją opinię, bo teraz mam zapieprz w pracy. Ogólnie jednak było dobrze, nawet bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc pozytywne opinie o nich nie są wyssane z palca.
Mirabelki, potrzebne opinie o ginemedica z wrocławia.


@roksii: o ile dobrze kojarzę, to właśnie Pan Tylko z Wrocławskiego Ginemedica prowadził dwie ciąże mojego różowego :) Muszę to jeszcze zweryfikować, ale jestem tak na 99% przekonany, że to właśnie tam było. A pewności nie mam dlatego, że to już ponad 6 lat będzie. W każdym razie chodziłem z różowym na każdą prawie wizytę u gina, na początku nie było to w ogóle