Wpis z mikrobloga

@Helen97: trudno zająć stanowisko bez przeczytania tego poradnika. Czy wiadomo kto jest współtwórcą tego dzieła i czy był tworzony we współpracy z psychologami i socjologami. Czy jest poparty doświadczeniami osób postronnych i życiowymi doświadczeniami osób trzecich?
@Helen97: laska lat 21 w swoim 5 związku w życiu będzie doradzać jak zbudować szczęśliwy związek jakby była conajmniej terapeutą par z 20letnim doświadczeniem - no ja bym się chyba spaliła ze wstydu jakbym miała coś takiego sprzedawać. A sugerowanie, że jej porady wyleczą kogoś z depresji jest potencjalnie szkodliwe.
I jeszcze do tego komentarz Marcina o pluciu jadem (gdzie większość komentarzy jest merytoryczna) i #!$%@? o wykształceniu. Wspaniały duet
@Helen97: Ale przynajmniej znacznie bardziej ambitnie niż imprezowanie za barter i napędzanie zainteresowania w celu reklamowania szamponików.

Dwie "zwycięskie" pary oszukiwały widzów HP3 od pierwszych tygodni swoimi "uczuciami", w celu dojścia do finału i podziału 100k/4. Dla mnie to znacznie bardziej bulwersujące, niż wprawka z języka polskiego dziewczyny z zagranicy.
@Helen97: @Rosalinea: zgadzam się, że ciężko obiektywnie ocenić bez przeczytania. Może to będzie coś na zasadzie "mnie pomogło to i to" lub "ogólne porady o pozytywnym myśleniu, asertywności i budowaniu własnej wartości". Jeśli tak, to ok.przynajmniej nie będzie to szkodliwe, ale też nie jest uczciwie brać za to 60 zł.

W ogóle serio? 60zł?

Osobiście mam obiekcje co do treści i jakości porad.
@Helen97: @terriblesnack: kwestia poradnika to jedno, ale mnie chyba bardziej wk*rwił komentarz Marcinka. Pisze o hejcie, a sam obraża ciężko pracujących ludzi. Od kiedy praca od 9-17 to coś złego. Od kiedy w ogóle zwykła praca na etacie to coś złego? W dupach im się poprzewracało. Gość ma chyba 23 lata i on będzie krytykował ludzi po ciężkich studiach pracujących w poradniach psychologicznych? Ktoś powinien go uświadomić, że porządny psycholog/terapeuta
@Lolek1011: otóż to. Ponadto te komentarze, które czytałem wcale nie były wyjątkowo wulgarne (może usunęli), więc jego reakcja chyba była na wyrost.
(Spodziewałem się, że tam będą nawiązania do rozwiązłości Kary ( ͡~ ͜ʖ ͡°), a nawet jednego takiego nie widziałem.)

+ Jeśli chcesz żeby ludzie ci zaplacili za produkt/usługę to w pierwszej kolejności dobrze zaprezentuj to co masz do zaoferowania, a nie lakoniczny opis co to