Wpis z mikrobloga

Jako, że sama znalazłam tutaj miłość i zeswatalam z wykopkiem jedną ze swoich przyjaciółek to szukam kolejnego ogarniętego Mirka - tym razem kandydatka z #andrychow + #bielskobiala #krakow przyjaciółka mojej przyjaciółki

Justyna, wiek 28, Andrychów - atrakcyjna, szczupła, 160cm wzrostu 52kg, blondynka z niebieskimi oczami. Ciepła, ułożona, samodzielna (prawo jazdy, samochód, niezależna finansowo) - mieszka sama z 5 letnim synem (ojciec dziecka zmarł) . W wolnym czasie lubi spacerować, uprawiać sport, gotowac. Szuka spokojnego mężczyzny bez nałogów (papierosy jej nie przeszkadzają). Sama pije jedynie okazyjnie. Wymarzona randka: piknik, spacer, wspólne oglądanie filmów wieczorem.

Hurrr durrrr niech idzie na tinder


Jak wyżej pisałam, Justyna w swoim otoczeniu ma dwie kobiety, które znalazły porządnych facetow na wykopie więc najpierw spróbujemy tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowani przesyłają na priv kilka słów o sobie

#randkujzwykopem #mirabelkaszukamirka
  • 70
@jatylkozapytac: Dobrze, że nie powiedziałaś jej, żeby sama założyła tutaj konto i się „ogłosiła”. Chyba nie zdawałaś sobie sprawy, jaki lincz czeka tutaj każdą samotną matkę.

Tak, nawet, jeśli ojciec dziecka nie żyje.

Tylko byłoby jej przykro od czytania ścieku.

Lepszy tinder i informacja przemycona w opisie. Kto będzie chciał, ten da w prawo. No i pisać w ciemno bez zdjęcia, to też słaba opcja
Ale ten wykop #!$%@?, laska prawie 30 lat i ma dziecko no niewiarygodne jak mogła :D Co w tym dziwnego i co za różnica czy po rozwodzie, czy wdowa, czy wpadka czy cokolwiek, ma to ma. Ja osobiście takiej bym szukał bo wiem, ze kobiety bezdzietne koło 30 dostają małpiego rozumu żeby to dziecko zmontować bo instynkt żyć nie daje, tutaj macie dużą dozę pewności, ze tego parcia nie będzie więc tylko