Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pytanie do #pcmasterrace, którzy mają/mieli pada do konsoli #xbox oraz #playstation i mają porównanie między tymi padami.

Kupiłem kiedyś xboxowego pada ale nie potrafiłem przyzwyczaić się do jego obsługi, myszka i klawiatura za bardzo weszła mi w krew. Proste ścigałki i platformówki 2D to max, w czym dawałem radę.

Teraz myślę nad kupnem dualshocka i zastanawiam się, czy ten pad jest pod jakimś względem lepszy dla takich pececiarzy?
  • 6
  • Odpowiedz
@Kliko: jeśli na padzie do xboxa źle ci się grało to dualshock nic nie zmieni. Ja też całe życie gram na myszce i klawiaturze ale prawda jest taka, że do wielu gier lepiej sprawdza się pad. Z tego co wiem większość ludzi uważa pada od xboxa za wygodniejszego no i nie musisz instalować dodatkowych aplikacji żeby pad dobrze działał. Jakbym miał coś kupować to jednak brałbym xboxa.
  • Odpowiedz
@Kliko: Pecetowiec z krwii i kości here, ale mam pada od XBOXa One do komputera + kiedyś kiedyś grałem dużo na PS1 i PS2

A więc tak. Jak jesteś pececiarzem jak ja, to w strzelanki i inne szybkie gierki raczej się nie przyzwyczaisz do padów. Ja próbowałem grać w RDR2 i GTA V na padzie - nie dla mnie. Nie moja bajka, kompletnie mnie to nie kręci. Mysz i klawiatura musi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kliko: korzystałem z obu. Konsole mam od Sony zawsze. PS4 i PS5, wcześniej też PS3, ale do pc miałem xboxowego i też jest wygodny i dla mnie tak samo łatwo się gra na tym z xboxa jak z PS4. Jednak jak przestał mi spust działać w xbox owym, to zacząłem podłączać dualshocka, ale na PC jednak nie jest on tak dobry, więc jeśli miałbym wybrać to xboxowy brał bym dalej do
  • Odpowiedz