Wpis z mikrobloga

Warto to rozstrzygnąć - najgorszy i najbardziej #!$%@?ący typ kierowcy to...
#motoryzacja #samochody #prawojazdy #heheszki #kiciochpyta

Najbardziej wkurwiający typ kierowcy?

  • TIRowcy z syndromem szeryfa 22.0% (102)
  • Busiarze w busie sklejonym powertapem 3.7% (17)
  • Taxsiarze 6.7% (31)
  • Przedstawiciele handlowi 5.0% (23)
  • 80latek z Alzheimerem 8.2% (38)
  • Baba na lewym pasie na autostradzie 9.5% (44)
  • Dorobkiewicz "Wszystko Mi Wolno" w swoim SUVie 33.8% (157)
  • Seba w BMW bez kierunkowskazów/ GOLFie TDI 11.2% (52)

Oddanych głosów: 464

  • 26
@chonasolo jak te mirki głosują... Wiadomo że stary dziad #!$%@? najbardziej. Tirowcy i busiarze to kierowcy zawodowi i raczej rzadko widzi się żeby ktoś szeryfował a ze złotówkami jest taki problem ze nigdy cię nie przepuszczaja zlamasy.
@wiewior_s: mniej czasu na reakcję, dłuższą drogą hamowania, zawęża się pole widzenia, łatwiej wprowadzić auto w poślizg, o wiele większa energia zderzenia, mam wymieniać dalej?

Te wady #!$%@? pośrednio lub bezpośrednio mogą przyczynić się do śmiertelnych wypadków.

Niestety producenci aut w pogoni za ciągłą sprzedażą nowych aut ciągle podwyższają moc samochodów, dając złudne wrażenie takim ułomkom, że skoro mają te 250 koni lub więcej to mają jakieś wyjątkowe prawo jechać szybciej
mniej czasu na reakcję, dłuższą drogą hamowania, zawęża się pole widzenia, łatwiej wprowadzić auto w poślizg, o wiele większa energia zderzenia, mam wymieniać dalej?


@Iskaryota: No i co z tego. Wystarczy wziąć to pod uwagę xD

To, że auto konstrukcyjnie znosi okej prędkości rzędu 160-180 km/h nie oznacza, że tyle trzeba nagniatać na autostradzie xD


Dokładnie to oznacza. Za to twoje prawo jazdy nie oznacza, że potrafisz prowadzić samochód co właśnie
@Iskaryota: Typowa odpowiedź łamagi za kierownicą. Zabawne jak takie dzbany myślą, że ich komentarze wyglądają mądrze, a tak naprawdę są nic nie znaczącym spamem gościa który nie ma pojęcia o czym poucza innych xD
frustracie


@Iskaryota: Jak na razie to tylko ty się frustrujesz że jesteś słabym kierowcą xD

W sumie to zrozumiałe. Też bym się martwił jeśli mój intelekt nie pozwalał mi się poprawić( ͡° ͜ʖ ͡°)