Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Wrzuciłam wczoraj post narzekająco pytający, o tym ze moje auto nie przeszlo przeglądu i wraz z pytanie o szacunkowy koszt naprawy. Dostalam kilka sensownych odpowiedzi, ale przyszlo sporo osob z ktore wpadło sie pośmiać ze nie mam super auta z 2021 roku i ze wgl jeżdżę złomem. Mpje auto obiektywnie niw jesr stare, nie uważam tez jadę nim za powod do wstydut, a fakt ze nie skacze z radości ze wydam spora kase na naprawę w oczach niektórych czynił mnie'
1. Biedakiem, którego na nic nie stac i powinien wgl wstydzić się ze ma to auto.
2. Biedakiem które stwarza zagrożenie na drodze, bo mu smutno ze auto nie przeszło przeglądu. Jeżdżę naprawde bardzo przepisowo, a moje niezadowolenie wynikało bardziej z emocjonalnego przywiązania do samochodu i overreact, bo to pierwsza taka kontrola dla mnie i mojego autka.
Może to duży błąd, że liczyłam na normalene odpowiedzi na Mirko (kilka dostałam!) , może nawet po cichu ma jakieś odrobine wsparcia... Poznalam tu naprawdę sporo wspaniałych osób, ale chciałam po prostu napisac ze czasem po prostu warto wykazać pdrpbine empatii zwłaszcza jeśli widać ze ktoś jest przytłoczony sytuacja. Slowa, nawet w internecie potrafią ranić.
Zdaje sobie, że zadnego trolla, ani patrzących na mnie sądnie z góry mirków to nie interesuje, ale może potrzebowałam to skrobnąć, bardziej dla siebie niz dla nich.
#rozkminy #gorzkiezale #narzekajo #oswoadczenie
  • 59
@hurtwish: Dlaczego ci nie przeszedl?
Mi tez ostatnio nie przeszedl i musialem zostawic samochod u mechanika i dopiero jak naprawil usterke to dopiero wtedy przeszedl przeglad.Jesli chodzi o rdze to mozna zostawic do blacharza,moze akurat gosc ze stacji mial gorszy dzien i musial sie do czegos przyczepic i moze lepiej isc na przeglad gdzie indziej
@hurtwish: Na wykopie sporo użytkowników „ma auto rodziców” tylko. Musisz się liczyć z tym, ze to miejsce, które poza mnóstwem świetnych ludzi, ma tez takich, którzy czekają tylko na okazje, żeby wylać swoją żółć, bo maja wtedy lepszy dzień. Jak czytam czasem gorące i są osobnicy, którzy w połowie wpisów kogoś atakują, obrażają, czy wyśmiewają to sobie myśle, jak bardzo trzeba mieć smutne i nieszczęśliwe życie XD
sporo użytkowników na wykopie jest tu tylko po to by wylać swoją żółć i toksyczność wobec innych, normalnych użytkowników.


@Greensy: ale żałosne pieprzenie ty zasrany toksyczny przegrywie, co chroni biedaczkę bez samochodu.
@hurtwish: nie czytalem poprzedniego postu, ale rozumiem, ze chodzi o to, ze Twoje auto nie przeszlo przegladu i wymaga mocnego doinwestowania zeby takowy uzyskac. Czyli diagnosta zadzialal tak jak powinien - rzetelnie zbadal auto, stwierdzil, ze jest niesprawne i stwarza zagrozenie na drodze. Twoje narzekanie i milosc do auta nie ma tu nic do rzeczy. Prowadzisz tone rozpedzonej stali, ktora moze zabic, dlatego zeby poruszac sie po drogach publicznych musi byc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hurtwish: Nie peniaj tanie auta są super.
Miałem golfa 3 o którym pisałem dopiero po złomowaniu bo pewnie jakiś ekskrement społeczny by zadzwonił na policję :P
https://www.wykop.pl/wpis/41106217/w-zwiazku-ze-zlomowaniem-samochodu-i-braku-obaw-ze/
Teraz jeżdżę Passatem za 5 tysięcy, poza hamulcami i olejami nie robię przy nim nic. Silnik stuka ale oleju nie bierze i ma moc to jeżdżę dalej. Powodzenia z autem i jak diagnosta czepia się o #!$%@? to warto zmienić diagnostę. Z fartem
@hurtwish: na stare auta niestety też trzeba mieć hajs, to trochę jak adopcja problematycznego dziecka z przeszłością. Wiem coś o tym, bo sam jestem posiadaczem dwóch aut o łącznym wieku 40 lat xD.

Szczególnie jedno wymaga czasami sporo uwagi, a fakt, że władowałem w nie więcej niż jest warte cały czas odwodzi mnie od ostatecznego rozwiązania xD. Zresztą przez to auto w połowie jest nowe, tylko wysypują się kolejne części. Ostatnio