Wpis z mikrobloga

@Sindarin: Idiota. Nie chciałbym, żeby Polska awansowała w taki sposób. Za takie zachowanie powinna być jakaś większa kara niż tylko czerwona kartka, która w tej sytuacji nie miała już większego znaczenia.


@memento_mori: jesteś debilem, który przy okazji nigdy nie grał w piłkę nawet amatorsko, co nie? To było zagranie niezgodne z przepisami, za które zawodnik został (słusznie) usunięty z boiska z czerwoną kartką, a drużyna przeciwna dostała rzut karny. Takie
@NiebezpiecznyGangsterPepe: W takim razie rozumiem, że umiejętne #!$%@? się w polu karnym i sprowokowanie rzutu karnego, to też jest coś chwalebnego? Albo przeciąganie gry udając kontuzję w 90 minucie? A może teatralne przewrócenie się, gdy zawodnik drużyny przeciwnej jedynie poklepał po pleckach, żeby wymusić czerwoną kartkę? A może niszczenie korkiem murawy przed wykonaniem rzutu karnego?

Ja takiej piłki nie chcę oglądać.
@memento_mori ale teraz w ogóle myślisz charaktery tych zagrań. Symulki, udawanie kontuzji, odkopywanie piłki po gwizdku itp. to jest niesportowe zachowanie (w niektórych przypadkach wybitnie niesportowe zachowanie). Zadaniem sędziego jest wychwycenie sytuacji i odpowiednie ukaranie takiego delikwenta.
Natomiast przerwanie korzystnej lub stuprocentowej akcji przeciwnika faulem (o ile nie jest brutalny) lub ręką jest po prostu zagraniem taktycznym niezgodnym z przepisami, z które również należy się kara zgodnie z przepisami. Nie myl tego.
@Sindarin: Suarez TOP

Ludzie którzy #!$%@?ą o jakimś braku honoru to patentowani idioci. Gość zagrał piłkę ręką i dostał za to karę zgodną z zasadami gry. Więcej perfidii jest w piłkarzach telepiących się z piłką w rogu boiska, żeby pod koniec meczu kraść czas, albo symulujących faule, niż w obronieniu ręką piłki zmierzającej do bramki, za którą dostał zasłużoną kartkę, a przeciwnik dostał karnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peszmerd:

Niesportowe zachowanie to jest kiedy w momencie fauku odkopuja pilke zeby nie mozna bylo szybko wznowic gry. W pilce recznej masz obowiazek polozyc pilke na ziemii tak, zeby sie nie toczyla bo inaczej 2 minuty zawieszenia. W futbolu? XD
@Sindarin: Jeden z najbardziej dramtycznych i pamietnych momentow w historii Mistrzostw Swiata ktory zawsze bedzie pokazywany w kronikach.

Zrobil co powinien, dostal kare uratiwal druzyne jak dla mnie sumienie powinien miec czyste ja zrobilbyn to samo gdybyn porrafil tak nieszablonowalo pomyslec w takim momencie a byc moze nikt oprocz Suareza na to by nawet nie wpadl wiec po rezultacie zagranie uznaje z balysk geniuszu.