Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że nawet program o szydełkowaniu z Clarksonem


@Sierzant_Cruchot: Gdy pierwszy raz obejrzałem milionerów z nim nastąpił opad szczęki, to nie jest inny poziom niż nasza wersja tylko inna galaktyka. Gość ma sporą wiedze na dużo tematów inteligentny żart, potrafi się dostosować do każdego uczestnika i poprowadzić program pod niego, nie ma co nawet porównywać z naszym "definitywnie"
@Sierzant_Cruchot:

Ja byłem zachwycony Kalebem. Na początku jak mówił, że nie nigdzie nie był poza dwiema wioskami i jakimś tam miasteczkiem to sobie pomyślałem hehe ale śmiszny wiejski głupek. A później patrzyłem jak pracuje i ile wie o maszynach oraz roli ogółem w wieku 22 lat (?) i mi szczena opadła, że typ jest takim fachowcem i jednocześnie pasjonatem tego co robi.

@YodaMonster:

Top Gear z wielką trójką też
@pesymistyk: Po obejrzeniu przejrzałem twittera Clarksona, bo czasem postował jakieś niusy z farmy po nagraniu programu. W maju lis #!$%@?ł mu cały kurnik, wszystkie kury co do jednej :/

A z tymi owcami na rzeźni to jeden z lepszych momentów. Mało się nie poryczał gdy okazało się że już poszły pod nóż, a w następnej scenie obiad i "mmm, nie myślałem że będą aż tak smaczne" xD To było 10/10 w