Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens żeby iść na psychologię w wieku 32 lat ? Denerwuje mnie, że nie mam konkretnego zawodu w ręku bo jestem korpoklepaczem #psychologia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dca713f052ea000a31fde3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że ci, co później decydują się na studia, częściej mają wyklarowane motywacje i oczekiwania w stosunku do tych, co studiują "idąc za ciosem", "bo coś trzeba robić", "bo jest czas na studia, a potem na pracę", itd.
Zależy, jak się postrzegasz - czy to tylko to wspomniane "bo coś trzeba robić" czy jednak stoi za tym coś więcej. Trafnej decyzji życzę!
@AnonimoweMirkoWyznania: jezeli chcesz pracowac potem jako psycholog to tak. Studia beda wymagaly poswiecenia czasu, musisz sie mocno zaangazowac zeby sie nauczyc. Plus jest taki ze nawet jakbys pod czterdziestke zaczal pracowac z ludzmi to nie jestes na przegranej pozycji bo nie masz napisane na czole kiedy skonczyles szkole. Ludzie czesto wybieraja starszych lekarzy niz mlodszych. Tlumaczac sobie to tym ze bardziej doswiadczony czlowiek, nie dopiero po studiach, oraz moga miec obawy