Wpis z mikrobloga

Elo mirasy, pozdro z #sofia #bulgaria od dwóch dni tu siedzę i jest tu całkiem spoko, wczoraj weszłam na górę nad miastem a dziś pewnie pochodzę po centrum. Jak kiedyś przejeżdżałem przez to miasto to wydawało się mega syfiaste ale jak się wiedzie do centrum to wygląda to całkiem spoko (choć poza jednak syfu trochę jest xD)

Polecam też miasto Nisz w Serbii, jest całkiem tanio,mają dobry fastfood i ludzie na ogół są spoko (no chyba że trafisz na cwaniaczka który wykorzysta to że jesteś nachlany rakja jak zwierzę i wyłudzi od ciebie trochę dinarów ( ͡º ͜ʖ͡º))

Jutro próbuje sił z #autostop bo chce wrócić do #belgrad #serbia a potem zobaczę czy wracam już do polszy czy jeszcze gdzieś zahacze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam też mireczka Marcina, który robi podróż autostopową do/po #turcja dobry ziomeczek, piwko z nim to przyjemność ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdro z fartem #podrozujzwykopem #podroze
szaman136 - Elo mirasy, pozdro z #sofia #bulgaria od dwóch dni tu siedzę i jest tu ca...

źródło: comment_16250420762NbJB1dKrf7jHNYYWcOHbN.jpg

Pobierz
  • 11
@Zapaczony tak jest, ogólnie trochę żałuję że tak daleko weszłem bo nogi mi odpadały a za wiele atrakcji to tam nie ma, większość budynków na szczycie to jakieś stare zamkniete ruiny a widok na miasto jest lepszy z mniejszej wysokości ale w sumie chciałem to zdobyć xD
@szaman136: z drugiej strony góry jest ładniejszy widok, ale na inne góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Sofii masz mnóstwo klimatycznych knajpek i barów, jak Hambara czy The Apartment, ale można też np. w towarzystwie miejscowych pijaczków napić się piwa w knajpie przy kobiecym targu: https://goo.gl/maps/rtKx8vyg4w1io7bp8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak brakuje ci jakichś ubrań, to tanie ubrania można kupić w tureckim