Wpis z mikrobloga

@Cierpienie: Obraziles sie jak male dziecko, tupnales i chcesz isc dalej grac w mario?

Zachowujesz sie jak typowy snowflake, delikatny i obrazony bo ktos mu wytyka ogolnikowa bylejakosc.
Napisales demagogiczne #!$%@? ktore ludzie poplusowali bo latwo jest powiedziec ze zycie ciezkie bo spoleczenstwo albo rzad to diabeu z wydlami.

Rodzina zawsze bedzie cisnac na dziecko bo widza ze pomimo przegrywu jakim sam jestes, kochaja cie. Wiec tego samego by chcieli dla
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: Presja społeczeństwa to też fakt że jak ktoś nie chce mieć dzieci to musi ciągle odpowiadać na pytania dlaczego? a nie boisz się że zmienisz zdanie? kto ci szklankę wody poda na starość? Jak ktoś sobie robi dziecko to jest uznawane za normę i nie zadaje mu się pytań dlaczego zrobił, a czy się nie boi że będzie żałował itp. Więc słabe jednostki zrobią dla wygody, żeby się nie tłumaczyć
@Perkotka: To ze ktos glupoty powypisywal „bo zly rzad” i potem mowi ze ten co sie z nim nie zgadza jest narwany to obrazony snowflake.

Ty natomiast pijesz do mnie ze kij wie czemu obrazam chlopaka, a sama mi jedziesz od narwancow i frustratow.
Hipokryzja.

Jeszcze mi tu probujesz wjezdzac z tandeta w stylu „jakby to kogos obchodzilo”. Jak cie nie obchodzi to morda w kubel i zajmij sie tam swoimi
@Kordus: Sam się możesz doedukować. W internecie masz multum stron poświęconych wychowanoi dzieci. Przy okazji da Ci to obraz tego, na co musisz się przygotować. Możesz popytać na forach o doświadczenia innych.
@Monke: takich slabych jednostek, ktore daly sie w ten sposob przerobic to jest jakis promil promila w calej populacji.
Ludzie po prostu sa kiepskimi rodzicami bo zamiast poswiecic swoj czas i zaangazowanie na rodzine to zajmuja sie innymi rzeczami albo po prostu sie nie nadaja do bycia opiekunami bo sami sa dziecmi z problemami ale w skorze doroslego czlowieka.
Nadawanie temu mitu presji spolecznej to nieporozumienie. Za chwile okaze sie ze