Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, Wysoka Izbo, Panie Marszałku.
To jest już koniec
Uroczyście ogłaszam iż oficjalnie zakończony został konkurs na polskie miasto z najładniejszym herbem. Wyniki zostały policzone, głosy są ważne i co do wygranych nie było żadnych wątpliwości. Szanowna Komisja w składzie ja po raz ostatni ogłasza co następuje:
1 miejsce, złoty medal i tym samym tytuł polskiego miasta z najładniejszym herbem otrzymuje Orneta (warmińsko-mazurskie), która w rundzie finałowej otrzymała 633 głosy (62.36%)
2 miejsce zajął Koszalin (zachodniopomorskie), który w rundzie finałowej otrzymał 382 głosy (37.64%)
3 miejsce zdobył Chełm (lubelskie) otrzymując 273 głosy (58.84%).
Nagrodę Imienia Szanownej Komisji otrzymuje Tomaszów Mazowiecki za babę na niedźwiedziu, którą typowałem po cichu jako czarnego konia całej zabawy.
Teraz mogę się przyznać, pupilkami Szanownej Komisji były Radomsko i Opole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do kolejnej zabawy, rozpiszę ankietę i was zapytam co z zaproponowanych przeze mnie tematów byście widzieli, ale to nie wiem kiedy - muszę psychicznie ochłonąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że ten konkurs trwał od 2 sierpnia 2020.
Przegrani historii nie piszą, więc pozostałych nie wymieniam, wszystko jest w tabeli, jpga wyeksportować nie umiem więc musicie się zadowolić tym co jest pod linkiem. Z resztą na wuj ja to robiłem, żeby wam jeszcze obrazki osobno zapisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tabela rozgrywek
Zdecydowałem też nie robić szopki i nie wysyłać żadnego oficjalnego info do urzędów wygranych miast gdyż urzędnicy nie zawsze mają poczucie humoru i nie wiem jak by to zostało przyjęte.
Orneta Wikipedia
Strona Urzędu Miasta Orneta
DZIĘKUJĘ ELICIE INTERNETU WYKOP.PL!
#herbymiastpl #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #orneta #koszalin #chelm #warminskomazurskie #zachodniopomorskie #lubelskie
FuczaQ - Szanowni Państwo, Wysoka Izbo, Panie Marszałku.
To jest już koniec
Uroczyś...

źródło: comment_1624807314lrHjgYzcKuuMrefrmhmEq8.jpg

Pobierz
  • 83
@peralta: to jaszczomp wedlug opisu a w jego dziobie pan gołomp

Herb przedstawia złotego jastrzębia z białym gołąbkiem w dziobie, siedzącego na zielonym ukwieconym lnem pagórku na którym stoi złoty krzyż. Tło herbu jest błękitne.