Wpis z mikrobloga

Prośba o radę: czy klasyczne EN nada się na wieczorne ważne wyjście, ale latem? Rozważam zakup, czytam o kontrowersjach i że to typowo zimowy zapach, poszłam wąchać i dla mnie to spoko psikadło na co dzień xD
Ale ja jestem #!$%@? i gdybym miała używać tego co mi się podoba to by mi nakazano zdalną pracę do końca życia.
#perfumy
  • 12
@krave weź dla świętego spokoju używaj w lato wersję sport. Wajb jest taki sam. Btw ok. tydzień temu, kiedy były upały, psiknąłem sobie dla przypomnienia sporta w notino. O mamo, co za parametry. Po 11h poszedłem spać, a do tego czasu jeden psik z ręki był bez przerwy wyraźnie wyczuwalny. Zmęczył mnie trochę
@krave: Na mnie nawet w upał ten zapach nie męczy. Te komentarze na necie piszą jacyś bajkopisarze albo użytkownicy flakonów kupionych 15lat temu. Mam batch 2018 i nie ma tam zadnego męczącego dymu ani kadzidla... Przez 3 lata używania nikt z mojego towrzystwa nie płakał

Wersja l'extreme ma fajne cytrusy w otwarciu ale trzyma sie na mnie 15min
@krave: imo obecna wersja jest demonizowania. Nie wiem jak stare batche, ale obecna wersja w ciepły letni wieczór może dać rade. Nie czuje w niej piwnicy, cmentarza i innych bajek o których piszą na fragrze. Kup flakon, najwyżej opchniesz na tagu
@krave: sport może być bardziej znośny na lato, ostatnio go wąchałem i wg mnie mniej tam pachnie kościołem/kadzidłem, a bardziej żywicą? taka z drzewa xd raz założyłem EN jak szedłem w góry na kacu to myślałem ze sie udusze na początku, potem sie uspokoił xd a było pewnie z 25-30 stopni
@KocieJaduo zrobiłam sobie 2 solidne psiki na przedramiona, od 2h jeżdżę rowerem w upale i uważam, że jest zajebisty xD

@adk08
@brrrum
@acetone
@Overrr
@eric2kretek
@Nemesh
@tangofever
Dziękuję mireczki za opinię. Ponosiłam 2h przed zakupem żeby go sprawdzić. Osobiście uważam, że bardziej męczące byłyby dla mnie jakieś black opium (które laski noszą na okrągło) w tę pogodę niż EN. Bardzo się dla mnie podoba.
Btw. Może to kwestia batcha, ale nie opisywałabym