Wpis z mikrobloga

@mem1000 nie przyzna :) jak wystąpisz z pozwem o zaprzeczenie ojcostwa (jeżeli byliście małżeństwem) lub z pozwem o ustalenie bezskuteczności uznania ojcostwa (jeśli nie byliście małżeństwem a w przypływie euforii uznałeś bombelka) to przy badaniach genetycznych masz wygraną sprawę w 100%. Jeżeli nawet wcześniej były zasądzone alimenty w postępowaniu zabezpieczającym, ale ich nie płaciłeś to jesteś kryty zarówno w postępowaniu egzekucyjnym u komornika jak i w postępowaniu karnym o niealimentacje (najczęściej umarza
  • Odpowiedz
@Ficus_Ginseng: no chyba że p0lka nakłamie.

https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/piotrkowianin-chce-sie-zrzec-ojcostwa-prokurator-odmawia/ar/c1-2130719

Z wynikami badań genetycznych i prawdą o ojcu Sylwii usłyszaną od żony pan Maciej poszedł do piotrkowskiej prokuratury. Chciał skorzystać z prawa zaprzeczenia ojcostwa. Wydawało mu się, że gra dobrymi kartami.

Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie nie podzieliła jednak jego zdania. Fakt, że matka dziewczynki podała do protokołu nazwisko biologicznego ojca Sylwii i fakt, że ten potwierdził ich romans, nie wystarczyły, żeby w ocenie śledczych
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: XDDDD

Jakby mi tak #!$%@? to momentalnie chyba bym się przeniósł do jakiegoś Paragwaju pić soki z Kumkwatu.

Ja mojej partnerce - z którą planujemy kiedyś dzieci - już dawno zapowiedziałem, że testy genetyczne to podstawa żebyśmy myśleli o dziecku.

Na szczęście trafiłem na porządną dziewczynę, która nawet nie mrugnęła okiem, więc jestem dobrej myśli (a wiem, że kobiety potrafią się o to burzyć).
  • Odpowiedz
@Ficus_Ginseng: i przestroga dla każdego mężczyzny w polsce. Cytując piewców covidowej paniki:

"To że szansa jest mała nie znaczy że nie padnie na ciebie".

Należy pamiętać, że, jak to mówią anglicy:

"Mummy has babies and daddy has maybies" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz