Wpis z mikrobloga

Hej. Orientuje się ktoś jak teraz wygląda kwestia zwrotu poszczególnych pozycji z faktury z #neonet ? Kupiłem #ps5 z dodatkowym padem i stacją ładującą (wszystko oddzielnie na fakturze) i zastanawiam się czy przyjmą zwrot dodatkowego pada i stacji ładującej. Wiem że kiedyś neonet robił z tym problemy i zasłaniał się jakimś tam swoim regulaminem dla ps5 ale może coś się zmieniło i już przyjmują takie zwroty.
  • 9
@vectus: Niby tak ale zestaw kupiłem za 2850 zł. Konsola na fakturze jest za 2399 zł, więc byłaby to spoko cena IMHO. Sprzedając pada i ładowarkę na olx na pewno nie wezmę za nie 450 zł. Na olx dziś mi się rzucił nowy zestaw pad + ładowarka za 290 zł, także tego ;)
@kielbasa_od_ptaszka: @Janusz_z_Rivii: @BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Rzecznik tu nic nie da. Ja ps5 w zestawie w neonet kupilem dwa dni po wprowadzeniu regulaminu, że zwroty przyjmują tylko całości zestawu, i rzecznik praw konsumentów napisał, że Neonet ma prawo domagać się zwrotu całości zestawu. To było wprawdzie zimą, ale raczej rzecznik napisze to samo. Inna sprawa, że ostatecznie przyjeli zwrot samych gier i pada, ale to dopiero po 2 tygodniach wymiany maili, kiedy