Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: To by było w sumie interesujące i nawet wiem komu bym kibicowała ;) A tak poza tym. Rozumiem kasa, ale żeby aż tylu ciągnęło do oktagonu po różnych reality shows. Ja nawet lubię MMA- takie z prawdziwego zdarzenia nie "fame"- ale chwilami to już lekka przesada.
@Joanna_Maria_W: szczerze to mysle ze z Kuba tylko Michal mialby szanse. A co do Fame MMA to ja w ogole nie rozumiem tego fenomenu i ze jeszcze ludzie za to placa zeby ogladac jak jacys celebryci nawalaja sie po gebach. Dla mnie to jakis kosmos podobnie jak ekpiy Friza itp..ale ja stara baba jestem.
@Joanna_Maria_W: @Lolek1011: gabarytowo Michał pasuje, ale Toudi mówi na insta że to będzie walka amatorów, a nie wiem czy można 100/100 nazwać amatorem.
Krzychu też mi jakoś nie pasuje, coś tam niby trenował ale wcześniej niż Kuba, a ta federacja to jakaś nowość ledwo co zarejestrowana, więc czasowo mi nie gra. Stawiam na kogoś z innego programu, może ktoś z Love Island? Zobaczymy
@DailyPunch: @Joanna_Maria_W: a ja myśle ze Krzysio nie miałby za bardzo szans z Kuba bo w takich walkach chodzi chyba tez o jakiś aspekt psychologiczny, wyzwolenie z siebie agresji i emocji a jak wiemy Kuba jest w tym świetny a Krzysio na tyle ile go widzieliśmy to raczej dziewczynka rozrzucająca kwiatki na procesji w Boże Ciało także ja bym stawiała na i kibicowała Kubie :)
@Joanna_Maria_W: a to mimo wszystko, ja jednak wolę Krzysia pierdołę, niż tego amatora sterydów z twarzą myślą nieskalaną...

@Lolek1011: to pewnie nierealne, ale serio, chciałbym żeby wygrał Krzysiek, żeby zobaczyć minę Kuby po przegranej.
Chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę, że on ma bardzo duże szanse na wygraną bo w tym przypadku to nie spryt, inteligencja czy technika ma znaczenie, a jego masa i to że jak wpadnie w przeciwnika waląc
@Lolek1011: No z jednej strony pięknie to wygląda, ale za dużo tego wszystkiego pod publikę właśnie- takie wszystko "na sprzedaż" (chociaż bardzo możliwe, że ten romantyczny wyjazd znowu jest powiązany z barterem miejsc, w których są, więc trzeba). Jeszcze tylko scen łóżkowych brakuje na stories. I wszystko jest relacjonowane tak pięknie i słodko, że właśnie wygląda to wszystko aż za słodko i za pięknie. Ale może to takie urokliwe początki, później