Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d512314dac4f000b201b55
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 218
@AnonimoweMirkoWyznania: najlepsi są ci co nawet jak piździ to idą w krótkim rękawku albo szortach i bluzie bo na łydce tatuaż i trza pokazywać.
W końcu moda na tatuaże przeminie a gówniane obrazki na ciele zostaną albo ktoś dorośnie i stwierdzi,że ten tatuaż jest żałosny bo gusta z czasem się zmieniają.
W przyszłości klinika usuwania tatuaży będzie dobrym biznesem.
Do tatuaży nic nie mam, ale jak ktoś coś robi bo akurat
@DrLoobeach: widać że tatuaż robiony przez początkującą osobę i często ludzie którzy zaczynają tatuować uczą się na sobie i tak to potem wygląda
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież taki post pojawia się tutaj raz w miesiącu, prawie idento

2021 rok a ludzie dalej myślą że tatuaż musi coś oznaczać XD no nawet mi się nie chce odpowiadać na te wysrywy konserw co by nas wszystkich ubrali w jedne ubrania żeby czasem nikt nie
St: Jakiś dziwny trend się zrobił, a ludzie jak owce polecieli za reszta baranów. Gardzę osobami z tatuażami. Nie wystarcza im charakteru i charyzmy by się społecznie przebić to muszą oznaczyć swoją skórę by inni widzieli. Tylko no wlasnie co? Ja widzę tylko słaba jednostkę która poddała się trendowi i jakiś śmieszny obrazek nie czyni jej wyjątkowej czy oryginalnej, a wręcz odwrotnie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę moda, trochę jednak chęć wyrażenia siebie/ chęć ozdoby swojego ciała.

Jakbyś niby był tak ograniczony, to byś wiedział, że w innych kulturach tatuaże to normalność, że kobiety w Afryce również dbają o siebie, swoje ciało, swój strój by czuć się pięknym.

Więcej luzu ci życzę w tym smutnym jak PiSda kraju :)
@AnonimoweMirkoWyznania: o co wam chodzi z tym przywalaniem się do ludzi z tatuażami? tyle się tu zesrywacie, żeby każdy robił co chce, stękacie jak ktoś ocenia kogoś po wyglądzie, walczycie ze stereotypami a najpopularniejszy komentarz pod tym wpisem mówi, że "Widząc człowieka z takowym możesz śmiało założyć ze na 90% masz do czynienia z patologią albo kretynem". Nie wiem jakich wy macie znajomych z tatuażami, ale moi są to dorośli, pracujący
laski, które noszą duże kolczyki, obcasy, czerwone sukienki, czy inne po prostu zwracające uwagę ozdoby albo farbujące włosy,


@fuechsinn: Mam #!$%@? na te tatuaże, ale Twoje argumenty kupy się nie trzymają. Dlaczego porównujesz dodatki, które można zdjać / znikają po myciu / odrastają do trwałych tatuaży? No chyba, że nie zrozumiałaś OPa i myślisz o tatuażach z LAYSów
@4kroki: true. I najlepsze jest to że ten sam ziomek pewnie sam ciśnie z zacofanych januszy i grażyn, a sam nie jest lepszy xD @Nikczemny_Pomidor: niezły z ciebie hipokryta tak swoją drogą. Najpierw sam wyzywasz (absolutnie bezpodstawnie) ludzi od idiotów, a potem jak ktoś ci to wytyka to czujesz się zaatakowany xDDD chciałbym myśleć że jesteś trollem, ale mieszkam tu na tyle długo, żeby wiedzieć, że tacy kretyni niestety naprawdę