Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kupiłem #factorio bo wszędzie słyszałem o tym jakie to zajebiście duże community ma a od dwóch dni szukam sensownego pisanego poradnika dla początkujących. Tutorial też #!$%@? niczego nie objaśnia, już nie mogę refundować 25 euro psu w dupę, nie polecam
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stashqo: gry z dobrym community mają pisane poradniki
robię dramę nie o samą grę a o to, że na każdym kroku słyszę jaka to zajebista społeczność się zbudowała wokół niej
@palevicev: wait, ty myślisz że tutorial choćby pisany ci wytłumaczy wszystko? xD Jeśli tak to nie jest gra dla ciebie. Tutaj co najwyżej możesz przeczytać wiki która wytłumaczy jak działają mechaniki lub film na yt pokazujący jak co działa. Jesli chcesz jej się nauczyć to zagraj tutorial i kampanie i po tym graj ile wlezie. A jeśli tak bardzo nie chcesz zagrać tutoriala i kampani to podczas gry wyskakują ci tipy
@palevicev: Po jaki kij społeczność ma pisać tutki jak wszystko co niezbędne jest w samej grze, a kilka mechanik jak pociągi to i tak lepiej obejrzeć?

Są mega poradniki na yt konkretnie powyjaśniane, a nie, że się ogląda jak ktoś gra. Kompletnie mylisz różne kwestie.

Czy Ty chcesz coś w stylu prowadzenia Cię za rączkę od początku do końca? Nie ma szans na coś takiego. Nie ma nawet szans na coś