Wpis z mikrobloga

Siema.
Mam problem z motorem Honda CBF 125, rocznik 2009 na wtrysku. W weekend zaczął pojawiać się problem taki że przy odpaleniu pojazdu i próbie dodania mu obrotów na manetce to jest tak jakby wogole nie dostał gazu badz sie dlawil,. po chwilii jednak obroty dostaje. Po tyn jak już manetka zadziała i po wrzuceniu pierwszego biegu pojawiq się ten sam problem. Podczas jazdy na wyzszych biegach działa należycie. W przypadku gdy go odpale (i jest ten problem), zgasze i znow odpale to przy pierwszym gazie na luzie jest ok, odpuszcze manetke zeby sie uspokoil z obrotami i znow ten sam problem przy kolejnej probie. W sobote jechałem do różowej motor postal okolo 20-30ninut i to zauważyłem. Wcześniej może też to w bardzo delikatny sposob wystepiwalo, nie mniej w sobote to juz bylo bardzo odczuwalne. Dodatkowo zauwazylen że zacząl troche z wydechu strzelać.
W czym może tkwić problem?
#motocykle #pytaniedoeksperta #mechanika #motocykle125
  • 6
  • Odpowiedz
@MisPalkis: czy taka procedura moze rowniez pomoc w mojej yamaha ybr125 ktora nie potrafi sie rozpedzic do 100? przy 95 moge jechac i 10 min i szybciej nie da rady, a waze niecale 80. Wg internetu spokojnie 105, 110 powinna pociagnac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MisPalkis: a sprawdze to w jakis madrzejszy sposob niz: --> google ybr reset procedure? xD bo nie wiem sam czy sa jakies procedury, w instrukcji na pewno nie ma, bo przeczytalem cala. a moze to by pomoglo
  • Odpowiedz