Wpis z mikrobloga

Szanuję Norrisa za to co robi w tym sezonie, radzi sobie naprawdę świetnie, ale dziwi mnie że ktoś stawia go wyżej niż Leclerca. Moim zdaniem Charles to półka Hamiltona i Verstappena. Norris niestety dopiero do niej dobija.
Mam nadzieję że Ferrari nie spieprzy samochodu na 2022 (coroczna prośba xD) i faktycznie trójka Max, Charles i oponiarz/gekon ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie walczyć jak równy z równym
#f1
  • 7
  • Odpowiedz
  • 6
@OWeN96: Leclerc tą taczką co miał w tamtym roku wskakiwał do TOP 4-5 kwalifikacji. A w tym roku niewiele lepszym autem zdobył już 2x PP. Norris świetnie dowozi wyniki w wyścigu, ale nie ma tego "czegoś" co wyróżnia najlepszych. Moim zdaniem łatwo Lando porównać do np Buttona
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: W tamtym roki Eklerek miał, aż o 1 pkt więcej niż Lando. Taczka taczka, ale McLaren to tez nie był topowym zespołem i ledwo wygrał z RP. Te jego 2 PP w tym roku to szczęście, a nie umiejętności. 2 razy czerwone flagi przeszkodziły innym poprawić swoje czasy gdzie zawodnicy na każdym sektorze aż do czerwonej flagi byli od niego szybsi
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: zgadzam się, Charles z tej taczki potrafi wycisnąć 110%. Mam nadzieję na mocno konkurencyjne Ferrari pod względem auta w przyszłym sezonie ponieważ czuję ogromny niedosyt wiedząc, że sympatyczny Monakijczyk nie miał jeszcze okazji pokazać pełni swoich możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Norris świetnie dowozi wyniki w wyścigu, ale nie ma tego "czegoś" co wyróżnia najlepszych


@BIALYBUREK: To "coś" co wyróżnia najlepszych to właśnie powtarzalność i stała forma. Każdy wielokrotny mistrz był nim dlatego że z wyścigu na wyścig jechał na 100%. Każdy kierowca w stawce potrafi szybko pojechać ale niewielu potrafi podczas każdego GP dowozić dobre punkty.
  • Odpowiedz