Wpis z mikrobloga

@rouli: 956 kWh zuzyte w poprzednim roku, gdyby nie koronapanika to nie byłoby tego 200kWh fan, bo uzywalem tego do "filtracji powietrza" xD

Sypialnia i biuro mimo non stop wlaczonej klimy zuzyla mi tylko po 20kwh wiec nie wrzucam skrina

przy cenie 0.63zł/kwh wychodzi jakies 650zł/rok, czyli ok. 50zł/miesiąc więcej jesli rozlozyc to na caly rok
Rabusek - @rouli: 956 kWh zuzyte w poprzednim roku, gdyby nie koronapanika to nie był...

źródło: comment_16240973676gqQVuG0IsS4eyhBxdTYzD.jpg

Pobierz
@Rabusek: rok temu sobie założyłem i nie żałuje ani złotówki, zwłaszcza że mam pokój na poddaszu z oknem od wschodu, pokój naturalnie się mocno nagrzewa (dzisiaj dopiero o 10 wstałem jak widać), a gdy pracuje nagrzewa się dwa razy szybciej, bo chodzi komp

co to za wykres z zużyciem? też planuje coś takiego do swojego pokoju - to jakieś gotowe rozwiązanie czy można pod swoją bazę danych podłączyć?
sirgorn - @Rabusek: rok temu sobie założyłem i nie żałuje ani złotówki, zwłaszcza że ...

źródło: comment_1624097457npyUY2gYXsz8OomabdZBUs.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Sergeant_Matt_Baker: ludzie kupią tv za 5k zł chociaż nie mają czasu oglądać, kupią ps5 żeby się kurzyło, albo alusy do 20letniego bmw, a na klimę szkoda, gdzie najtańsze modele z montażem to 2,5-3 tys zł. Klimy nie używa się oczywiście przez cały sezon. Zależy jeszcze jak masz usytuowany pokój. Jak najwyższe piętro, szczytowe mieszkanie od wschodu, to możesz używać jej dużo. Ja na 2 piętrze (okna od południa plus zacienianie ich
@Rabusek jaka moc? Na ile m2 używasz?
Aktualnie mam przenośny klimatyzator ale planuje zakładać jak terminy pozwolą może do końca wakacji ( ͡º ͜ʖ͡º)