Wpis z mikrobloga

ale wiesz, że ty i ja możemy zarażać tak samo, ty będąc szczepionym a ja będąc ozdrowiencem. Skoro moje anty ciała i twoje antyciała nas obydwu chronią to po co mam się szczepić?


@Barttson: skąd wy te bzdury bierzecie?
  • Odpowiedz
@Cavaan jakie konkretnie? Zaszczepiony może dalej zarażać tak przecież mówił minister zdrowia lub inny czempion. Chyba, że zmienili narrację jak to mają w zwyczaju, bo nie idzie za tym nadążyć. Ozdrowiniec ma antyciała tak samo jak zaszczepiony? Bzdura?
  • Odpowiedz
spokojnie, mnie i 80% znajomych #!$%@?ęlo po 14 dnia następnego. Rano czulismy się dokładnie jak Ty;)


@jedmar: zastanawiam się czy mój organizm w ogóle zareagował na szczepienie, bo kompletnie zero efektów ubocznych. Żadnego bólu, kłucia, pieczenie czy swędzenia, o podwyższonej temperaturze nie mówiąc. Gdyby nie przyklejony plaster to bym zapomniał o wkłuciu po 10 minutach.
  • Odpowiedz
@manualnyautomat typie polecam odstawic telewizję, no i gratulacje zaszczepienia, mam nadzieję że czujesz się bezpieczny i nie będziesz narzucał nikomu swojej racji bo każdy ma.prawo wyboru i nic ci do tego
  • Odpowiedz
@biuna: Nie martwią Cię możliwe skutki uboczne po kilku latach? Tak z ciekawości pytam, staram się zrozumieć tą lekkomyślność goniących za szczepionką, która nie przeszła testów klinicznych.
  • Odpowiedz