Wpis z mikrobloga

Ehh, wstawiam jeszcze raz po kurna źle większość zawołałem, waląc nieumyślnie - za nickami xDD, Sorry jak ktoś się wnerwi.
Witam wszystkich po powrocie z Kołymy, gdzie siedziałem za atakowanie @wykopekbordo, lub @herzyk_wieczorkiewicz, któraś z tych osób mnie zgłosiła że ją atakuje. Co śmieszniejsze, oba konta wróciły od razu jak ja spadłem z rowerka, i się udzielały. Mimo Wszystko chciałbym podziękować za zauważenie że zostałem wysłany przez zbrodniczą moderacje na archipelag gułag. Szczególnie podziękowania składam tym którzy was o tym poinformowali, oraz przez tych którzy udzieli mi mentalnie wsparcie plusowaniem tych wpisów. Przez co chciałbym powiedzieć wam parę ciepłych słów bo to dla mnie mimo wszystko dużo znaczy. Dla niektórych może wydać się to smutne i żałosne, szczególnie n0rmicta itp. osób, ale walić to. Mimo wszystko tworzymy pewną społeczność, subkulturę gitów z którą się utożsamiam, i w której mi dobrze. @CulturalEnrichmentIsNotNice - Tego Pana nie trzeba nikomu przestawiać, opoka tagu, prawdziwy starszy brat, albo dobry wujek. Zasłużył sobie na takie uznanie ze względu na wiek, schorzenia, samotność oraz pamięć o wszystkich użytkownikach jakie przez tag się przewinęły. Nigdy nikomu nie zaszkodziłeś, zawsze każdemu dawałeś wsparcie, nie osądzasz innych. Twoje lęki że rodzice nie byli by z Ciebie dumni są w pełni nie uzasadnione. Widząc jaką osobą jesteś, na pewno byli by z Ciebie dumni że wychowali tak dobrego syna. Życzę Panu szczęśliwego opuszczenia nas i jedynie odwiedzania nas żeby opisywać nam swoje udane życie jako mąż i ojciec wspaniałej rodziny, bo dobrze wiem że byłbyś wspaniałym Ojcem. @Kebab_po_browarze - Mam nadzieję że uda Ci się znaleźć nic porozumienia z rodzicami, samemu chciałbym jak by to nie nazwać mieć normalne zdrowe stosunki z ojcem. Życzę ci też szczęścia i powodzenia w pozytywnym ukończeniu technikum. @Lepper3001 - Prawdziwy ideowy czlowiek neet-u, systemowy buntownik przeciw rozwiązłości obyczajowej na tym świecie. Nie pozwoli sobie fundować cudze bombelki i samotne madki swoimi podatkami. Odrzucił kapitalistyczną pogoń za wszelkimi sztucznymi dobrami, nie przejmuje się opinią innych. Jedynie czego mogę ci życzyć to odziedziczenia jakiś nieruchomości które mogły by Ci umożliwić dalszy spokojny żywot w nirwanie. @AnotherBrickInTheWall - Bardzo dobry kolega, kiedyś w końcu odnajdziesz sens i motywacje do dalszego życia, studiowania prawa. W końcu jak nadejdzie prawdziwy beta uprising, to zostaniesz prokuratorem generalnym i skarzesz na 5lat łagropolu albo 100zł grzywny wszelkie nienawistnych ludzi, judasza, oraz pseudo reporterkę i inny element siejący ferment. Dziękuje za browara, czuć kunszt prawdziwego piwowara. Pamiętaj że gdzieś za rogiem czeka na ciebie ruda szara myszka dla anonka. Oraz trzymam kciuki za twoją upragnioną formę bo chyba jak dobrze kojarzę to ćwiczysz na stryszku. @Fan_Uniwersum_szkolnej- dobry kolega, mało się udziela. Wszak w prawdzie milczenie jest złotem. Wielkie dzięki za honorowe wyróżnienie bo tak naprawdę czyny znaczą więcej niż słowa. Wielu już tu było co pięknie pisali, porywali tłumy, a w ostatnich czasach okazało się że siali tylko ferment i burze. Mam nadzieję że znajdziesz swoją Zero Two i stworzysz z nią satysfakcjonującą Ciebie przyszłość, poprzez co wyjdziesz z piwnicy swojego życia. @Szczuroskoczek_ - Kolejny dobry kolega, miło mi że masz mnie za weterana tagu. Tak samo jak ty mam 26lat, jestem przegrany i jakiś większych chęci do życia nie mam jak i nie widzę perspektyw przez większą część czasu bo zawsze jak jest lepiej to coś się musi stać, niczym mityczny Syzyf toczący swój głaz na szczyt swoich chorych marzeń. Mimo wszystko mam nadzieję że odnajdziemy nasze bratnie dusze gdzieś na tym łez padole. @sebe - Osoba też neetująca, imająca się okresowego ładowania gruzu, i prostych prac budowlano remontowych, obecnie posiadający stałe zatrudnienie na ochrona 3,5k na łapę. Chłop chłopu życzy lekkiej pracy, odnalezienia się w niej i przebimbania do emerytury, albo osiągnięcia takiej poduszki finansowo- materialnej która umożliwi ci upragniony powrót do neetowania. @Ignite - Chłop ma nadzieję że przezwyciężysz swoje lęki, odnajdziesz sens swojego życia, i odważysz się w końcu spełnić swoje marzenia jako kierowca zawodowy C+E, też się trzęsę jak jakaś #!$%@?, np przedwczoraj wyzywałem się z ojcem, po czym musiałem udać się z nim do jednego gościa, typek mimo swojej ślepoty zauważył że mi ręce latają jak u alkoholika. Trzymam za Ciebie kciuki aby teraz twoje życie było pasmem sukcesów na wszystkich jego polach dzięki czemu nabrałbyś asertywności w zwykłym codziennym życiu.
Tak samo chciałbym podziękować całej reszcie pulsującej wpisy na cześć mojej pamięci, ale niestety nie starczyło by mi czasu i miejsca: @lguodwznkoi_e , @Mazzurro , @Medel1n_ , @Lysandros , @Sruklilele , @PogryzionyPrzezPokemony , @Mateusz_Dragon_WIELKI , @Aramura , @NijuGMD , @ko_k , @skoroszyt_borodo , @crossaint , @Zebany98 , @Lysandros, @77023, @TylkoTakiNeek , @yaboi, @NijuGMD, @LewCyzud, @JamnikWallenrod, @miedzynamiklockarzami , @dudleus , @panzyd , @scotieb Oraz wszelkich innych użytkowników tagu. Dziękuje za okazane wsparcie jeszcze raz, ponieważ wiele dla mnie to znaczy. Ze mimo wszystko nie jestem taki zły i tak zepsuty jeszcze. Chciałbym jeszcze parę ciepłych słów napisać do kilku osób, a najpierw wspomnieć innych poległych jak @panzyd, i @KRZYSZTOF_DZONG_UN. @Wroona11 - Wypokowy Himilsbach, prawdziwy erudyta, człowiek wielu talentów, raczący nas swoimi dziełami kojarzącymi mi się z dziełami Kraszewskiego, który ma problem jak bohater żółtego szalika, mam nadzieje że pomyślnie uda Ci się go przezwyciężyć. @PawelW124 - Chciałbym Ci napisać że bardzo lubię twoje wpisy, szczególnie te na temat radzieckiej motoryzacji rolniczej. Dzięki Tobie poznałem tą lepszą wspanialszą część twórczości Jarka Ogarka. Często postujesz ciekawe wpisy o dawnych klasykach, jak już wspominałem radziecką myśl techniczną, rolnictwie które jest bliskie mojemu sercu, oraz znasz i lubisz starą polską kinematografie. Tak samo życie Panu wszystkiego najlepszego i odnalezienia szczęścia oraz osiągnięcia zamierzonych celów bo Pan jest serio dla mojego #!$%@? ego bardzo wartościową osobą. @PrzegrywusGold - Pana też bym chciał wspomnieć mimo że Pan raczej nie darzy mnie jakąś szczególną sympatią ale bardzo lubię jak Pan przypomina jakieś ciekawe utwory i lubisz trance, a to już coś ;P. Zresztą też jesteś chłop rolny i może poniekąd przez to. Dedykuje dla Pana stary klasyk który chyba się ociera o tance Paffendorf - Smile. Oprócz tego chciałbym pozdrowić @dupa_karuzela w której wpisach gdy nie mogłem spać po chorych jazdach w swojej głowie ukrzałem ból i cierpienie. Wierzę w Ciebie że przezwyciężysz swoją dysmorfobię, i odnajdziesz swoje szczęście, bo naprawdę jesteś prawdziwa git p0lka, jak nie p0lka, i chyba posiadasz jakąś tam wiedzę i szeroki horyzont myślowy. Serio nie wiem czemu czuje jakieś wyższe uczucie do twojej osoby, dziwne to po całości. Chętnie samemu bym Cię poobracał, i spłodził ci małe karuzelątka ale mimo wszystko ty chyba wolisz chadów, Życzę ci abyś wzięła mnie sobie za męża bo w kieszeni nie mam węża, a mam go tam gdzie powinien być. A prócz tego żebyś się nie przejmowała opinią innych osób i nie pragnęła ich uwagi, tylko naszego szczęścia. KC :*** Za to tobie @wykopekbordo chciałem powiedzieć że serio nisko upadłeś pokazując swoją mordę i będąc zwykłym oszustem, nie mającym za grosz wstydu. Tu nie chodzi o to że peklowałaś tylko wyłudzając hajs od użytkowników tego portalu na priv na jedzenie, czynsz, na możliwość zakupu okularów z recepty. Ciekawe jak się czuły osoby naprawdę mocno ślepe na tym portalu jak np.MiłaPani( nie wołam jej bo wpis jej praktycznie nie dotyczy). Dawałeś ludziom nadzieję że są ludzie podobni do nich, nie czuli się samotni w swoim nieszczęściu, mówiłeś im to co by chcieli usłyszeć jedynie dla osiągnięcia korzyści majątkowych, mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz co to ludzka przyzwoitość, i będziesz mógł spokojnie spojrzeć rano w lustro. A tobie Pani Patrycjo @herzyk_wieczorkiewicz, życzę żebyś zadośćuczyniła wyrządzone krzywdy osobie pokrzywdzonej twoimi pomówieniami. Bo to że liczyłaś że uzyskasz jakieś korzyści wskakując mu do łóżka, a gdy ich nie uzyskałaś oskarżyłaś go o przemoc seksualną, po czym typ ma łatkę przestępcy seksualnego, stracił pracę. Wcale dobrze o tobie nie świadczy, ośmieszyłaś jedynie środowiska feministyczne. Twój głośny paszkwil nie powinien być zatytułowany papierowi feminiści, tylko papierowe feministki. Bo tak naprawdę ty jesteś papierową feministką która chciała budować karierę poprzez łóżko, a teraz upatrzyłaś sobie nas za cel, i chcesz nas wykorzystać w swoich chorych gierkach, i do utwierdzenia swoich chorych tez, dla poklasku własnego środowiska. Może kiedyś też zrozumiesz co to ludzka przyzwoitość. Bo chyba masz ponad 30 lat sądząc po wyglądzie, a zachowujesz się jak zbuntowana nastolatka podczas burzy hormonów.
#przegryw
  • 37