Wpis z mikrobloga

@skar: bedzie problem ze względu przede wszystkim na wielkość a później.. dobry aparat.
może jakiś zadbany Huawei P20? Chyba nadal jest akcja promocyjna na wymianę baterii za 80-100zł.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@widmo82: ciekawe czy wymieniają baterię na żądanie czy sami sprawdzają ją pod kątem ewentualnej wymiany. Pierwsza opcja byłaby spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poczytam, może coś o tym piszą.
@PurpleHaze
@widmo82 nie chce wyjść na marude, doceniam, że staracie się pomóc, ale szukamy raczej czegoś do podstawowych funkcjonalności telefonu, mi5 był wystarczająco wydajny do jej potrzeb i najchętniej by nie zmieniała go w ogóle :P propozycje które podaliscie są ok, ale to drogie telefony, które nie będą praktycznie w ogóle wykorzystywały swoich potencjałów w tym wypadku
@skar: po pierwsze to kiedyś wystarczało 2GB na kompie do netu, teraz to przeglądarka tyle zjada :)
Podobnie jest w telefonach. Multimedia są coraz bardziej żarłoczne. Kiedys kupiliscie to Mi5 pewnie za tysiaka. Niestety telefony teraz drożeją. Kiedyś topowy model kosztował 1500zł a dziś... 3-4k
Ten Pixel ma dobre opinie. Rozważcie go jeśli chcecie uniknąć przesiadki na dużo większy/cięższy telefon. Zwróć uwagę, ze wiele nowych telefonów ma zaoblone krawędzie co utrudnia
@skar: korzystaj z tego do sprawdz3nia wielkosci telefonow w porownaniu z mi5
https://www.phonearena.com/phones/size

Korzystaj kimovil.com jako wyszukiwarka w ktorej nozesz filtrowac po parametrach, w tym po wielkosci i cenie.

Podstawowy problem ktory ci tu wszyscy sygnalizuja, to fakt ze teraz praktycznie nie robi sie malych telefonow, z ekranem ponizej 6". A wiem po sobie i mojej rozowej, ze nie kazdemu przesiadka na patelnie pasuje.

Do tego niestety mi5 to byl ostatni