Wpis z mikrobloga

Bardzo lubiłem tą usługę raz że mam Pixela i miałem zdjęcia w pełnej jakości. Dwa że traktowałem to jako awaryjny backup. Trzy z czego najczęściej korzystałem, wpisujesz "Tatry" i pokazują wszystkie zdjęcia z napisem Tatry lub zribione w Tatrach itd Wpisujesz łopata i są wszystkie zdjęcia z łopatą, bardzo praktyczne.
No i miałem dostęp do całej biblioteki zdjęć z poziomu telefonu. Eh google musiałeś zepsuć :P
Myślę o stworzeniu NASA z Open
Gdzie zamierzacie trzymać zdjęcia online ? Własny NAS?


@Niebadzlosiem: Nie trzymam zdjęć online to raz. Dane mam na NASie 2x6TB którego kopię robię co miesiąc na drugi identyczny NAS działający w zamkniętej sieci i uruchamiany tylko na okoliczność wrzucenia na niego backupu tego pierwszego.
Do tego kopię krytycznych zdjęć i filmów robię co pół roku dwóch pojedynczych dyskach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: darmowe będzie miało małą pojemność, teraz chyba Google i Box dają najwięcej za free, 15 i 10 GB. iCloud i Onedrive to po 5GB. A na jakieś chińskie serwery nie mam zdrowia psychicznego :-)

Mój OD mam w promocji za 50% i na 2 osoby, więc 10zł za msc za 1000 GB i pakiet Office to dobra opcja :) zobaczymy za rok