Wpis z mikrobloga

@kartelling: widuje się na pewno z Sarą i Kornelią. Co do Nathalii to się nie dziwie, było mi jej szkoda po tym jak zachował się Marcin ale na pandorze widać kto nagadał Luizie na Bibi. Jak Bibi mówi co powiedziała o Luize i Luiza chce to skomentować to Natalia jak szybko zaczęła tak szybko skończyła. I też nie chcialabym utrzymywać kontaktu z ludźmi ktorzy stanęli za Baśka i Krystianem bo on
@kartelling: przeciez program skonczyl sie 3 miesiace temu to po pierwsze, po drugie Bibi wiedziala o tym co sie stanie bo na pandorze Krystian powiedzial ze podzieli wygrana na 4 osoby wiec miala swiadomosc ze wszyscy stana za Baska i Krystianem. Te jej miny i zaskoczenie pozostalych uczestnikow to byl fejk bo produkcja tak im kazala xD
@Muminekx: Ja myślę, że Bogusię mogło bardziej zastanowić to, że jednak dużo osób głosowało za tym, żeby to oni odpadli, a nie Marcin z Karą. Pewnie w głowie sobie policzyła kto na kogo głosował :) No chyba, że poo było dla podgrzania emocji zrobione.
@Marjaewa: @Muminekx: jeżeli wierzyć super tajnemu informatorowi czyli bratu Sajmona, to grupa trochę się od niej odwróciła przez to ich rozstanie. Ale teraz pewnie będzie powoli wracać do łask. Już ostatnio Krystian i Ciach bajera się z nimi widzieli. Sara i Kornelia też cały czas się z nią przyjaźnią.
Druga sprawa to ogólny podział grupy, powoli im się rozpada ta cała rodzinka, a teraz po finale jak już oficjalnie wyjdzie
@terriblesnack: Na tym spotkaniu co oglądali finałowy odcinek za wiele jej nie było widać... A u niej też mało relacji i jakaś smutna się wydawała. Simon z Krystianem dzisiaj rano wrzucili, że oglądali DDTVN, a BB z nimi nie było widać, dziwne, skoro się już nie muszą ukrywać, a niby się tak kochają
@SoniaXXX: Simon z Krystianem oglądali Krystiana na żywo w Dzień dobry TVN? Na pewno?
Czy może Simon i Bibi oglądali razem bo nagrywali ten sam telewizor na tej samej ścianie, a u niej było słychać jak Sajmon obok drze papę?
Co do spotkania finałowego to się zgodzę, jakoś nie było jej widac za dużo