Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, powoli zbliża się wybór studiów magisterskich i nie wiem co wybrać. Mieszkam we Wrocławiu i jest tutaj na #ue #informatyka w biznesie, w Poznaniu na UE jest Informatyka i Ekonometria a w Katowicach na UE sama Informatyka. Dostałem teraz staż w banku i będę się zajmował analityką. Politechniki odpadają bo nie mam inżyniera. Co najlepiej wybrać z tych 3? #studbaza #magisterka #student #korposwiat #analityka #wroclaw #poznan #katowice
  • 11
  • Odpowiedz
@dexterpol papierek wszędzie dają ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli chodzi o wrocławski to poziom studiów, a jeszcze bardziej studentów, jest naprawdę niski, dużo osób po dziwnych kierunkach bez znajomości choćby podstaw. Jeśli chcesz poczuć się programowania to zdecydowanie nie jest dobra uczelnia dla Ciebie. Jeśli chodzi o bazy i analizę danych to już trochę bardziej, nawet jest taka specjalizacja. Ale cudów nie oczekuj ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dexterpol: UE Katowice bardzo zależy na jakich prowadzących trafisz. Moga być super którzy nauczą cię nawet od zera a projekty przydadzą się do portfolio, a możesz trafić na takich którzy nie potrafią programować lub ćwiczenia polegają na wysłaniu zadań i poradników na yt
  • Odpowiedz