Wpis z mikrobloga

pytanie do #teczowepaski tudzież #lgbt - czy według was istnieje coś takiego jak homopatriotyzm w Polsce? czyli - czy mimo bycia niehetero darzycie Polskę sympatią...

...(bez względu na panującą opcję polityczną) i chcecie zmieniać swój kraj?

  • Tak 61.8% (47)
  • Nie 38.2% (29)

Oddanych głosów: 76

  • 13
@Couisi: Po co wymyślać kolejny głupi podział homopatriotyzm i heteropatriotyzm?

Patriotyzm może się różnie objawiać, również miłością i szacunkiem do krajobrazu, do ludzi, do swojej małej ojczyzny, do historii i tradycji etc.

Akurat polityka wiele wspólnego z patriotyzmem nie ma według mnie.. Tym bardziej aktualna..

No, ale pytanie nie do mnie, tak se tylko myślę głośno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Acri: dużo, bo widzi się z reguły tylko osoby które gardzą polską, a ich postawa wynika głównie ze względu na to, jak się ich traktuje. sam mam taki wizerunek, że ciężko o patriotę geja dlatego sobie taką ankietę zrobiłem żeby sobie sklaryfikować pewne sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Couisi:

Mogłoby coś takiego istnieć, ale obecnie naziolki zawłaszczyły sobie pojęcie patriotyzmu, więc nie chcę mieć z tym krajem nic wspólnego.
Dziwi mnie naprawdę, że tylu ludzi zaznaczyło "tak", bo ja straciłem jakąkolwiek nadzieję na zmianę tego kraju w rozsądnym czasie, a nie zamierzam także marnować swojego własnego życia tutaj.

No i poza tym nie cierpię polskiej mentalności nie tylko pod względem stosunku do lgbt. Polacy są strasznymi pieniaczami i frustratami,