Wpis z mikrobloga

Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić dwie sypialnie (po jednej dla mnie i niego czy jedna duza z miejscem do pracy (biurko, komputer). Mamy inne godziny aktywności i on narzeka zawsze, że mu swiece. Więc zaproponowałam, że wybudujemy dwie sypialnie oddzielne, mi się lepiej śpi samemu i w sumie widać tu wiele profitów.

Jak wy byście się na to zapatrywali? Zwłaszcza że zupełnie mamy dwa tryby. Ja nocny a on dzienny, zwłaszcza że pracuje zdalnie w nocy

#zwiazki
Pobierz jmuhha - Mirki, zbliża się budowa domu i zastanawiamy się z niebieskim

Czy robić d...
źródło: comment_1622096556IAIzJ7Yn3ZcnDCdUB11Fen.jpg

Waszym zdaniem

  • Jedna sypialna 37.0% (1059)
  • Dwie 63.0% (1801)

Oddanych głosów: 2860

  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@jmuhha: pokój biurowy. Przesiadujecie tam gdy pracujecie, razem siedzicie sobie. Ktoś się wybiera spać to idzie do sypialni, która jest urządzona jak sypialnia. Powiem szczerze być w związku i spać osobno to dla mnie jest abstrakcja, nawet posiadanie 2 osobnych nakryć w jednym dużym lóżku jest dla mnie raczej średnio do przyjęcia
Nie wiem czemu się tak oburzacie na dwie sypialnie. Niektórym po prostu lepiej się śpi w pojedynkę. Zwłaszcza po męczącym dniu czy gdy partner chrapie lub nadmiernie się wierci. Co z tego że będę spać całą noc z partnerem jak się nie wyśpię i będę później cały dzień chodzić rozdrażniona. Ja żałuję, że obecnie mam strasznie niewygodną kanapę. Choć uwielbiamy spać razem, to czasem są takie dni gdy chciałoby się sobie nawzajem