Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: Dzięki za komentarz :) Wkrótce sam się dowiem jak to jest, bo niektórzy piszą że działa euforyczno-pobudzająco. Chętnie tego doświadczę. Kupię z 15 gram i będę sobie popalać; 20 euro to nie taki majątek. Jestem już zdecydowany, tylko nie wiem jeszcze czy kupić 30 gram mielonych za 20 Euro czy 15 gram suszonych kapeluszy w całości za tyle samo. Dziwne te ceny, ale nic. Mail z pytaniem już do nich
@Jakis_Leszek:

Lepiej opłaci się te 30g mielonych. Chyba, że lubisz ładnie wysuszone kapelusze oglądać


Pomyślałem, że skoro mam młynek to mógłbym zmielić. Bo wtedy może byłoby więcej tych substancji, bo by nie wywietrzały XD Że może to jest tak jak z kawą, a kawę tylko w ziarnach się kupuje.

Jak masz cierpliwość to poczekaj do jesieni i sobie pozbieraj, ususz:P


Nie jestem zbyt cierpliwy...niestety. Już wolę wydać te kilkadziesiąt złotych teraz
Zadałem pytanie na temat różnic w cenach i odpisali:

Hey

Thank you for your message

Since we store big amount of Amanitas and they all are bone dry so they can be really easily crushed and due to this we get a lot of secondary product - powder which was formed naturally. So there isnt a a lot of diference between whole caps and powder

If you have any other questions please