Wpis z mikrobloga

oh przepraszam że nie jem gówna i nie ubieram się w ubrania z pomocy dla powodzian. Do tego dla ciebie bogactwem są buty za 1000 złotych albo komputer za 5k? Przecież tyle kosztują dobre skórzane buty które wystarczą na kilka lat, no ale możesz kupić sobie w CCC za 50zl XD


@Anon_wluj: skoro to normalne ceny to czemu płaczesz? Zarabiaj i sobie kupuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anon_wluj: To równie dobrze może narzekać na zarobki koleś zarabiający 50k bo i taką kwotę można #!$%@?ć i na końcu nie mieć żadnych oszczędności.
  • Odpowiedz
@Anon_wluj: buty za klocka to akurat sporo przynajmniej dla mnie a mało nie zarabiam. Najdroższe jakie kupiłem do tej pory to r maxy i sztyblety po 500zl. Komputer kiedyś miałem za około 7k i tez wydaje mi się to na prawdę dużo. Może mamy inne podejście do wartości różnych rzeczy nie wiem. Poza tym rzygac już się chce od tego #!$%@? wykopkowego buty z ccc za 50zl ile jeszcze będziecie to
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Ziom, jak ktoś ma takie rzeczy, to najczęściej znaczy, że mu to rodzice kupili, bo w takiej Warszawie zarabiając np. 4k na rękę i musząc wynająć kawalerkę to na pewno zobaczysz ajfona za 5000 albo komputer gamingowy. :D A takim ludziom rodzice kupują mieszkania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niekompalityca: buty za 1000złotych to dużo, to prawda ale zazwyczaj takie buty starczają na dłużej niż te najtańsze, a to że nie ma nic pomiędzy butami z prawdziwej skóry a tymi za 50zl zostawię bez komentarza
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: O #!$%@? ludzie chcą zasmakować życia i nie dziadować, to ich wina, że nie stać ich na mieszkanie. Wcale to nie wina rządu, inflacji i chorych cen mieszkań w polsce XD no przecież życie polega na wegetacji, kupno mieszkania na kredyt na 30 lat i żarcie metki cebulowej ze starym chlebem, ale masz mieszkanie i możesz każdemu się chwalić jaki to ty zaradny jesteś.
  • Odpowiedz
@niekompalityca

Przecież nie ma ABSOLUTNIE nic pomiędzy butami z ccc za 50zl a premium za 1000zl.


@Anon_wluj:

a to że nie ma nic pomiędzy butami z prawdziwej skóry a tymi za 50zl zostawię bez komentarza


Anon, przeczytaj jeszcze raz powyższe. Zrozumienie oczywistej ironii nie wymaga chyba szczególnie wysokiej inteligencji. Chodzi o to, że mamy dużo innego wyboru niż tylko buty za 50 zł albo 1000 i więcej zł. Za 250 -
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ColdMary6100: mieszkanie to nawet jakby oszczędzali to nie dadzą rady oszczędzić ale inne rzeczy to prawda nakupują se jakichś ajfonów laptopów do tego jakieś pierdousługi typu netflix spotify youtube premium i co tam jeszcze istnieje i se narzekają że długi mają czy coś
  • Odpowiedz