Wpis z mikrobloga

@GRETLer: surowce są ok jako część portfela, ale ogólnie mają słabą elastyczność no i w zasadzie na fizyku zarabiasz (lub nie) tylko raz na sprzedaży
ponadto jak będzie #!$%@? sentyment to możesz nawet nie sprzedać takich ilości, bo niby komu? dealerzy ciebie skroją jak dziecioka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GRETLer:
ogólnie są zarzuty, że giełda padnie w czasie kryzysu, ale przecież zasada dołków i górek się nie zmieni, jedynie ich kwoty np. tesli nie kupisz za 500 i sprzedasz za 600, tylko odpowiednio za 200 i 250, ale przecież zasady się nie zmienią
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@getin: w sytuacji kryzysowej firmy zombie się wywrócą, i z jakieś kwoty będzie 0$ ;) ale mi chodzi o to, że zaczęło się nawet na wykopie naganianie na fizyczne zwłaszcza srebro, które jest drogie, i najlepsze, że akurat w srebrze nie ma problemów z podażą. Nakupią blachy wykopki i będzie wtopa na lata.
  • Odpowiedz
@GRETLer: ja się wycwaniłem i kupuję pierwsze/drugie monety z serii, które teraz chodzą po 200-300% więcej, ale nie ma to nic wspólnego z ceną samego krusząca (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GRETLer: wielu oczekuje ze Ukrainki na naszej giełdzie wystrzela a one mają silny opór. Kernel może nie zdążyć przebić na stałe 55zl a ryzyko że pyton znów coś wywinie jest spore
  • Odpowiedz
A co myślisz na temat monetki: Myths & Legends: Robin Hood?


@maksiuuumaksiuuu: wiesz, "poważni" kolekcjonerzy kręcą nosem na to, jak pisałem, ja zwykle uderzam w pierwsze monety z początków dłuższej serii, lunar, bestie królowej itp.
  • Odpowiedz