Wpis z mikrobloga

  • 1
No i zachciało mi się wziąć LSD. Niewiadomego pochodzenia. Szary papier bez jakiegokolwiek rysunku, bez smaku. Wziąłem o 12. Jest 17:42, a ja czuję od kilku godzin że zaraz umrę. Ludzie którzy są ze mną odradzają wezwanie karetki, bo jak mi zrobią badania to wyjdzie że jestem na LSD a wtedy tu policja przyjedzie i będą wszystkich trzepać xD 

Więc leżę i umieram. 

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #lsd #badtrip
  • 28
  • Odpowiedz
@sinuh: mozę to covid hehe

a co do testów i karetki, to raczej nikt nie testuje na lsd, poza tym skoro masz takie efekty, to to raczej nie było lsd, więc tym bardziej nie wyjdzie na testach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sinuh: ogólnie w swojej historii miałem kilka kwasów, ktore nie były kwasami tylko wywoływaly bóle i złe samopoczucie, ale to przechodziło z czasem. nikt nie umarł
  • Odpowiedz
@sinuh: a to nie bad trip?

Całkiem zgrabnie piszesz na osobę, ktora czuje, ze zaraz umrze

Dasz rade raczej to bad trip

Nie brales wcześniej tego swojego ssri?
Może stad brak wizuali?

Serce w porzadku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sinuh: @kubako: No kurcze, dreszcze przez zaburzona gospodarkę termiczna, sztywność karku mam zawsze, zawroty głowy No comment a niepokój to już zależy co sobie wkrecisz. Fizycznie masz objawy wzięcia kwasa, a psychicznie to wszystko zależy od Ciebie jak się potoczy trip, możesz czuć ogromny niepokój, może być błogo. Pamiętaj że jesteś mega wrażliwy na sugestie, ktoś Ci powie ze zle wyglądasz i zaczynasz umierać, tak to właśnie jest na tripie.
  • Odpowiedz