Wpis z mikrobloga

@Czesterek: Ja przestałem robić zakupy w biedronce a zacząłem robić w lidlu i jest ogólnie taniej, i jest lepsza jakość produktów, nie masz tego syfu co zawsze jest w biedronce i jakoś sie tak milej wydaje. W Lidlu jest fajna aplikacja dzięki której możesz oszczędzić, widzisz tam wszystkie paragony itd, kupony na produkty, jakieś zniżki typu -3zł na zakupy
  • Odpowiedz
@Czesterek: zależy, z reguły biedra jest minimalnie tańsza ale w lidlu subiektywnie przyjemniej robi się zakupy i mają świetną aplikację od zakupów w której co 3 dni zmieniają kupony i można trafić w naprawdę ciekawe promocje, np. ostatnio był kupon na 3 kostki masła za dychę i kupon ze zniżką na nabiał
  • Odpowiedz
@MinisteRV: @Czesterek: mnie najbardziej w biedrze wpienia to, ze jest milion roznych warunkow promocji.
Karta biedronka, albo kup 3 produkty, albo jakis paragon ze znizka, albo cos tam jeszcze. Malutka pomaranczowa kartka z info o promocji, zdjecie produktu, cena wyboldowana, a potem czcionka 8 napisane warunki jakie trzeba spelnic, zeby obnizyc cene.
  • Odpowiedz