Wpis z mikrobloga

@nini: jeśli to pojedyncza akcja - możesz. Jeśli chcesz ją palić w celach nasennych, to niestety popsujesz sobie terapię duloksetyną. Jeśli masz problem z bezsennością, to zasugeruj lekarzowi włączenie czegoś ułatwiającego zasypianie. Ja biorę trazodon, bo nie ścina z nóg i nie mam po nim uboków. Super reguluje rytm dobowy w połączeniu z właściwą higieną snu. Również biorę dulo, w dawce 90mg. Lekarz powiedział, że mogę sporadycznie zapalić zioło(2-3 razy
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@d3lf1n ooo, super, dzięki. Wczoraj zajarałam i dziś nie mogłam się podnieść z łóżka właśnie się zastanawiałam czy może to być tym spowodowane. Dużo miałeś skutków ubocznych? To mój pierwszy lek, mam 30mg, jestem na nim drugi dzień i jestem przerażona...
  • Odpowiedz
@nini: to najłagodniej wchodzący antydepresant w moim życiu :) jest naprawdę spoko, najpierw poprawia nastrój, dopiero później aktywizuje (zwykle miałam odwrotnie, tj. najpierw pusta stymulacja, a w głowie nadal bagno) Ogranicz zioło do minimum lub odstaw. To samo alkohol - mnie wręcz od niego odrzuca. Lek bierz z samego rana, od razu po przebudzeniu. To zmniejszy ryzyko bezsenności. Jeśli problem ze snem będzie się przedłużał, potrzebna będzie konsultacja z lekarzem.
  • Odpowiedz